Kaip skelbia Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, rugpjūčio 3 d. prasideda papildomas priėmimas į šalies aukštąsias mokyklas. Jo metu stojantieji gali registruoti prašymus ir pretenduoti į likusias laisvas studijų vietas universitetuose ir kolegijose. Ministerija akcentuoja, kad būsimi studentai kviečiami rinktis reikalingiausias, darbo rinkoje paklausiausias specialybes: pedagogikosslaugos ir informacinių technologijų. Priėmimas į šias pirmosios pakopos studijų programas šiemet neribojamas. Numatoma priimti stojančiuosius, norinčius studijuoti šiuos mokslus ir atitinkančius reikalavimus į valstybės finansuojamą vietą.

Pripažįstama, kad prie tokių sprendimų privedė visuotinis minėtų specialybių atstovų trūkumas.  Artėjant naujiems mokslo metams, pedagogų paiešką paskelbusios ir Jonavos rajono savivaldybėje įsikūrusios ugdymo įstaigos.

Kaip matyti iš Užimtumo tarnybos puslapyje patalpintų darbo skelbimų, Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras ieško Chemijos, Istorijos, pradinių klasių mokytojų, Jonavos Senamiesčio gimnazija - fizikos bei IT mokytojų, Jonavos Panerio pradinė mokykla - pradinių klasių, muzikos ir neformaliojo švietimo mokytojų, Jonavos r. Žeimių mokykla - daugiafunkcis centras į savo komandą taip pat priimtų dailės mokytoją. 

Asociatyvi archyvo nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: