Kaip įvykių suvestinėse registruoja Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, ne visi vairuotojai galėjo tęsti šeštadienio keliones. 

Vasario 24 d. apie 14.00 val. Jonavos r., Upninkų k., Kaštonų g., automobilį „Audi“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1977 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,14 prom.

Vasario 24 d. apie 16.30 val. Jonavos r., Kunigiškių k., automobilį „Volkswagen Passat“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1977 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,14 prom.

Primename, kad vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: