Nuolat skelbiami policijos pranešimai apie neblaivius vairuotojus ir jiems gręsiančią atsakomybę - matomai negąsdina. Tokia prielaida peršasi, mat girtų vairuotojų Jonavos rajono keliuose vis dar yra, policija juos bando tramdyti, tačiau akivaizdu, kad visų jų neišgaudysi. Dar liūdniau, kuomet apsvaigęs asmuo sukelia eismo įvykį.

Birželio 1 d. apie 23.30 val. Jonavos r., Albertavos k., automobilį „Peugeot 307“ vairavo 1992 metais gimęs neblaivus vyras. Negana to, vairuotojas sugebėjo sukelti eismo įvykį - nuvažiavo nuo kelio ir pasišalino iš įvykio vietos.

Policijos pareigūnai vairuotoją surado - jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,64 prom.

Primenama, kad vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Taip pat skaitykite: