Kaip jau skelbta šiandien,  09 val. 11 min. gautas pranešimas, kad Žeimių miestelyje, Jonavos g. atvira liepsna dega namas, viduje galimai yra žmogus, papildomą pavojų kelia name esantys dujų balionai.

Kol vyko atviros liepsnos gesinimo darbai, patekti į namo vidų buvo neįmanoma, sunkiai sekėsi atlikti žvalgybą. Kiek vėliau, pavykus numalšinti liepsnas,  iš ugnies zonos išnešti dujų balionai, atlikta pirminė žmogaus paieška.  

09 val. 50 min. pranešta, kad gaisravietėje rastas negyvas žmogus. Tačiau ši informacija nebuvo tiksli. Atidžiau patikrinus pirminius duomenis, galimai apsirikta dėl rasto žmogaus kūno – krito namo stogas, apdegę, aprūkę namų apyvokos daiktai ir skudurai sudarė klaidingą įspūdį.

10 val. 50 min. gautas patvirtinimas, kad kol kas kūno ieškoma, pirminė informacija, kad rastas objektas yra žmogaus kūnas, nepasitvirtino.

Į degančio namo savininko paiešką įsitraukė kaimynai. Pasak jų, savininkas ryte, apie 6 val. užkūrė pečių, mat matėsi iš kamino rūkstantys dūmai. Pasak kaimynų, savininkas iš vakaro girtavo, todėl, jų manymu, ryte niekur negalėjo išeiti, dalinosi žiniomis, kad namo savininkas gali būti ir ūkiniame sandėliuke, kur dažnai rūkydavo, ir namo rūsyje. Kaimynai savininko ieškojo ir pas kitus šalia gyvenančius žeimiečius, ten, kur jis dažniausiai lankydavosi, tačiau paieškos buvo bevaisės. Gyventojai samprotavo, jog galimai savininkas galėjo išsigąsti gaisro, tad pabėgo, bet šios minties buvo atsisakyta, mat namo gyventojas yra buvęs gaisrininkas, kuris tikrai nebėgtų nuo liepsnos.

Beveik dvi valandas trukusios asmens paieškos buvo bevaisės. Tačiau 10 val. 58 min. gautas patvirtinimas, kad gaisravietėje, namo viduje, po stogo griuvėsiais rastas virš 50 metų vyriškio Č. A. kūnas.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: