Jonavos rajono savivaldybė jau labai greitai pristatys gyventojams skirtą Jonaviečio mobiliąją programėlę.

Jos dėka Jonavos rajono gyventojai savo telefone galės sužinoti apie visus miesto renginius, sekti pagrindines naujienas, apmokėti komunalinių paslaugų sąskaitas, gauti nuolaidų apsilankymui Jonavos baseine, dalyvauti konkursuose ir laimėti įvairių prizų.

Programėle galės naudotis tik Jonavos rajono savivaldybėje savo gyvenamąją vietą deklaravę asmenys, vyresni nei 16 metų.

„Daugelis miestų Lietuvoje turi miestiečio korteles, o mes kuriame naują produktą – mobiliąją programėlę. Kam ji reikalinga? Jonavoje daugėjant įvairių viešų objektų ir paslaugų, manome, kad jos pirmiausiai turėtų būti skirtos Jonavos gyventojams. Programėlės pagalba patogu šias naudas gyventojams suteikti.

Be to, čia bus ne tik nuolaidų, bet ir aktualių funkcijų – pradedant kiekvienos dienos renginiais, kad gyventojas galėtų aiškiai vienoje vietoje matyti, kas vyksta, ir pasirinkti, kaip leisti dieną, baigiant galimybe užsisakyti tokias paslaugas, kaip stambiagabaričių atliekų išvežimą.

Programėlės pagalba bus galima operatyviai informuoti gyventojus, jei nutiktų netikėtumų, pvz., vandentiekio avarija, karšto vandens tiekimo nutraukimas ar tiesiog galimybė kreiptis dėl šildymo kompensacijų ir pan. Mums svarbu, kad gyventojas jaustų Jonavos „pulsą“ visomis prasmėmis, to ir siekiame programėlės pagalba“, - sako Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Birutė Gailienė.

Jonaviečio programėlę gyventojams planuojama pristatyti specialiame renginyje lapkričio mėnesį. Jau pristatymo metu programėlę galės atsisiųsti ir savo telefonuose įsidiegti visi Jonavos gyventojai.

Jonaviečio programėlę planuojama nuolat atnaujinti įvairiomis funkcijomis, kurias pasiūlyti galės ir patys programėlės vartotojai.

Jonavos rajono savivaldybės info. 

A. Reipos nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: