Ilgojo savaitgalio pradžioje, penktadienį, gruodžio 22-ąją, portalo jonavoszinios.lt skaitytojų teigimu, Jonavos apylinkėse, šalia Taurostos gatvės, buvo galima pamatyti policijos pareigūnus, besivejančius ,,BMW" automobilį. Pasidomėjus, koks įvykis fiksuotas paaiškėjo, kad sulaikytas bėglys turėjo ką slėpti.

Kaip informavo Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, tądien apie 02.15 val. Jonavoje, Skarulių g., pareigūnų reikalavimui sustoti nepakluso automobilis BMW, vairuojamas vyro (gim. 1999 m.). Netrukus Jonavoje, Skarulių g., apie 02.25 val., minėtas automobilis buvo sustabdytas. Apžiūros metu jame buvo rastos galimai narkotinės-psichotropinės medžiagos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str.

Jonaviečių teigimu, automobilio gaudynės buvo matyti ir gruodžio 24-ąją. Pasiteiravus dėl tos dienos įvykių Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris nurodė, kad apie 11.45 val. Jonavoje, Žeimių g., pareigūnams įkliuvo girtas "Mercedes-Benz" vairuotojas. Jį vairavo neblaivus vyras (gim. 1982 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis - 2,35 prom. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str.

Asociatyvi archyvo nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: