Pirmosiose JKML finalinės dienos rungtynėse dėl Mažosios taurės trečiosios vietos, kurios vyko Balandžio 22-ąją dieną Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijoje susitiko jaunieji Jonavos ,,SC06/07 krepšininkai ir ,,Kulva". Rungtynės prasidėjo ir visąlaik vyko lygiai, rezultatyviai abiems komandos pataikant kas antrą savo dvitaškį ir nedidele persvara pirmaujant komandai ,,Kulva“ , kuri laimėjo visus keturis rungtynių kėlinukus ir antrojoje rungtynių pusėje labiau atitrūkusi iškovojo pergalę galutiniu rezultatu 77:66, tuo pačiu tapdama Mažosios taurės trečiosios vietos laimėtoja. Nugalėtojų komandoje rezultatyviausi buvo atitinkamai 17,15 ir 13 taškų pelnę Egidijus Vaitekauskas, Andrius Vaitiekauskas ir Mantas Mikulėnas. Pralaimėtojų komandoje atitinkamai 19 ir 18 taškų pelnė Lukas Šaban ir Astijus Ivanovas.

JKML lygos Mažosios taurės finalo rungtynėse tą pačią balandžio 22 dieną, kurios taip pat vyko Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijoje kovoje dėl pirmosios vietos susitiko komandos ,,Sbetonas“ ir ,,Akademija“. Šias rungtynes geriau pradėjo komanda ,,Sbetonas“, kuri dėka ženkliai geresnio pataikymo iš dviejų taškų zonos po pirmosios rungtynių pusės pirmavo prieš varžovus trijų taškų persvara. Trečiajame kėlinyje ši komanda dar labiau padidino puolimo apsukas bei darydama mažiau klaidų už varžovus, padidino savo persvarą iki dviženklės ir žengė didelį žingsnį pergalės link. Ketvirtajame kėlinyje ,,Akademija“ dar bandė gelbėtis bet pavyti varžovus neužteko nei laiko ir jėgų ir šiai komandai teko pralaimėti rungtynes galutiniu rezultatu 63:73. Tapo aišku, kad pirmąją vietą iškovojo komanda ,,Sbetonas“. Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo Remigijus Komisaraitis (12 tšk., 10 atk. kam., 15 naud. b.). Naudingai sužaidė ir Martynas Makarevičius (16 tšk., 7 perimti kamuoliai., 12 naud. b.) ir 12 taškų įmetęs Vidmantas Stanionis. Po šių rungtynių apdovanotos visos keturios finalinėje dienoje dalyvavusios komandos.

Naudingiausiu finalinio ketverto žaidėju tapo Erikas Chaneckas iš komandos ,,Sbetonas“. Komandos ,,Kulva“ palaikymo grupė apdovanoti kaip geriausi sirgaliai. Didžiosios taurės kovos kurios vyko tą pačią balandžio 22 dieną Jonavos sporto arenoje kovoje dėl trečiosios vietos susitiko komanda ,,Tarp Žemės ir Dangaus " ir ,,Fortūna ". Šios rungtynės vyko atkakliai ir rezultatyviai po kėlinį laimint tai vienai tai kitai komandai, tačiau rungtynių nugalėtojų klausimas sprendėsi paskutinėmis rungtynių minutėmis. Likus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos kiek mažiau nei minutei rezultatui esant lygiam ,,Tarp Žemės ir Dangaus“ komandos žaidėjas Paulius Kazlauskas pataikė dvitaškį ir išvedė savo komandą į priekį. Per likusį rungtynių komandos keitėsi klaidomis ir netaikliais metimais ir tai lėmė, kad rezultatas daugiau nepasikeitė ir komanda ,,Tarp Žemės ir Dangaus“ komanda iškovojo pergalę galutiniu rezultatu 64:62 ir tapo JKML Didžiosios taurės trečiosios vietos laimėtojais. Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo jau minėtas Paulius Kazlauskas (12 tšk., 10 atk. kam., 21 naud.b.). Vincas Daškevičius pridėjo 17 taškų. Pralaimėtojų komandoje rezultatyviausi buvo atitinkamai 27 ir 14 taškų įmetę Titas Milašauskas ir Benas Steponavičius.

Didžiosios taurės finale, kuris taip pat vyko Jonavos sporto arenoje susitiko komandos ,,Dumsiai" ir ,,Pauliukai ". Rungtynės prasidėjo ir visus keturis kėlinius vyko pirmaujant daugiausi Šarūno Dambrausko į priekį vedamai komandai ,,Dumsiai“. Pirmus du kėlinius pastarajai komandai dviženkle persvara neleido nutolti varžovų komandos žaidėjo Tada Sebežiovo naudingumas. Rungtynių likimas galutinai nuspręstas buvo trečiajame kėlinuke, kuri ,,Dumsiai“ radę daugiau žaidėjų galinčių padėti Šarūnui Dambrauskui, laimėjo dviženkle persvara leisdami ,,Pauliukų“ komandai per šį ketvirtį įmesti tik penkis taškus.

Ketvirtajame kėlinyje ,,Dumsiai“ geriau už varžovus mesdami tiek tritaškius, tiek dvitaškius dar labiau nutolo nuo Tadui Sebežiovui rimčiau padėti puolime nesugebėjusių varžovų ir iškovojo pergalę galutiniu triuškinančiu rezultatu 84:56 taip tapdami JKML čempionais. Komandai ,,Pauliukai“ dar vieną sezoną pralošus finalą tai pačiai komandai vėl atitenka antroji vietai ir sidabro medaliai. Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo Šarūnas Dambrauskas (30 tšk., 7/12 tritaškių., 26 naud.b.). Šis žaidėjas gavo naudingiausio finalo žaidėjo prizą. Vytautas Kružikas surinko dvigubą dublį (18 tšk., 12 atk. kam.). Komandoje ,,Pauliukai“ naudingiausias buvo net 16 baudos metimų rungtynėse metęs Tadas Sebežiovas (23 tšk., 6 rez. perd., 12 išprovokuotų pražangų., 27 naud. b.)

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: