Pūgai užklojus visą Lietuvą, šalyje įsivyravo ekstremali situacija - nemaža dalis šalies kelių ne tik slidūs, bet ir sunkiai pravažiuojami. Sudėtinga situacija matoma ir daugiabučių kiemuose. Tačiau kol vieni gyventojai dejuoja ir ieško kaltų, kiti kviečia ,,paprakaituoti" - čiupti į savo rankas kastuvą ir nusikasti sniegą patiems.

,,Laba diena. Šiandien 18:00 val. kviečiama talka. Valysim sniegą", - tokį raštelį savo laiptinėje rado Kosmonautų gatvės gyventoja Asta.

,,Iš pradžių nustebau, bet vėliau pagalvojau, kad mūsų kaimynai - šaunuoliai. Tikrai prisijungsiu prie visų ir, manau, kad kiti jonaviečiai taip pat galėtų pasekti šiuo pavyzdžiu. Gana verkt! Žiema yra žiema", -  savo kaimynų iniciatyva džiaugėsi skaitytoja.

Kaip portalui joavoszinios.lt pasakojo UAB ,,Jonavos paslaugos" direktoriaus pavaduotojas komunaliniam ūkiui Povilas Beišys, šalį užklupęs snygis - išties neeilinis. Bendrovė yra metusi visas pajėgas gatvių valymui, tačiau tikimasi, kad jau ryt valymo technikos galės sulaukti ir daugiabučių kiemai.

,,Iki šiol neturime jokių techninių bei fizinių galimybių tuoj pat griebtis kiemų valymo, prioritetas - užpustytos gatvės. Visgi, jei darbai klostysis taip, kaip suplanuota, ryt galėsime imtis ir jų", - kalbėjo P. Beišys.

Tiesa, tam, kad automobilių aikštelės būtų nuvalytos, reikia ir pačių gyventojų iniciatyvumo - jie turėtų susitarti tarpusavyje, vienu metu patraukti mašinas, apie atlaisvintą aikštelę informuoti „Jonavos paslaugų“ komunalinio ūkio skyrių arba miesto seniūniją. Tuomet sutartą dieną ir valandą bus atsiųsta technika, kuri nuvalys sniegą.

Primename, kad pranešimus galite teikti tel. nr. :  (8 686) 400 68 arba el. paštu:  povilas@jonavospaslaugos.lt 

 

Taip pat skaitykite: