Nemenko atgarsio sulaukusi avarija Jonavoje pagaliau išaiškinta - per Valentino dieną „Honda“ automobilį taranavęs ir iš įvykio vietos pabėgęs vairuotojas ir jo automobilis - nustatyti.  

Primename, kad vasario 14-ąją, apie 7 val. Žeimių g. ir Vasario 16-osios g. sankirtoje į moters vairuojamą "Honda" automobilį, iš šalutinio kelio atsitrenkė kita transporto priemonė  ir pabėgo iš įvykio vietos. Tą rytą Hondos keleiviui sutriko širdies ritmas, jis pristatytas į gydymo įstaigą, vėliau išleistas namo.  Vairuotoja, patyrusi šoką, tuomet pasakojo, kad spėjo pastebėti, jog į ją atsitrenkęs automobilis galimai buvo su norvegiškais valstybiniais numeriais. Plačiau apie įvykį galite skaityti ČIA.

Kurį laiką avarijos kaltininkas buvo nustatinėjamas. Ir štai vasario 21-ąją Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas patvirtino, kad aptariamos avarijos kaltininką ir jo automobilį pavyko nustatyti.

Policijos pareigūnai, patruliuodami Jonavos rajone, pastebėjo stovintį, apgadintą „WV Golf“ automobilį be valstybinių numerių. Pagal policijos turimus duomenis, pastebėta transporto priemonė sukėlė įtarimų, kad tai gali būti tas pats automobilis, pasišalinęs iš vasario 14-osios eismo įvykio vietos. Patikrinus atidžiau nustatyta, kad apgadintos transporto priemonės valstybiniai numeriai buvo nusukti ir padėti bagažinėje, o jie, kaip ir teigė nukentėjusioji, buvo norvegiški.

Taip pat nustatytas ir „WV Golf“ vairuotojas – tai policijai žinomas, už Kelių eismo taisykles jau baustas, 31-erių metų vyriškis.

Pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 426 str. "Pasitraukimas iš eismo įvykio vietos” gresia bauda nuo šešių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų. Neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo aštuonių šimtų penkiasdešimt iki dviejų tūkstančių eurų. Taip pat galimas transporto priemonės konfiskavimas.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: