Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų kasdienybė labai įvairi – viena diena gali būti itin rami, be pagalbos prašymų ir iškvietimų, kita diena gali atnešti netikėtumų arba būti itin darbinga. Birželio 5 – ąją gelbėjimo tarnybai nuobodžiauti neteko.

Apie 7 val. pranešta, kad Šveicarijos sen., Gaižiūnų k. dega miškas. Nuvykus į įvykio vietą užgesinta 50 arų plote degusi miško paklotė. Gaisrą padėjo gesinti kariai. Įvykis tiriamas.

Apie 9 val. pranešta, kad Upninkų sen., Pakalniškio k. ant kelio užvirtęs medis. Gelbėjimo tarnybai teko supjaustyti medį ir patraukti nuo važiuojamosios kalio dalies. Šis įvykis registruotas kaip „Gamtiniai pavojai“ - potvynis, viesulas ir pan.

Vakare gelbėtojai skubėjo prie Kosmonautų g. 16 namo. Apie 20 val. pranešta, kad už namo dega medis. Atvykus į vietą rasta deganti 3 m ilgio medinė tvora. Apdegė tvora ir medis. Įvykis tiriamas.

Parengta pagal Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos įvykių suvestinę

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: