Birželio 11 d. vakarą jonaviečius ir miesto svečius į tradicinį Olimpinės mylios (1988 m) bėgimą kvietė Jonavos sporto centras. Jau tapo tradicija į šį bėgimą kasmet pasikviesti Olimpietį (-ę), tad šiemet pasisvečiuoti Jonavoje sutiko Olimpinių žaidynių sidabro ir bronzos medalių laimėtoja Austra Skujytė.

Nors ir oras nebuvo palankus, iš dangaus krito lietaus lašai, tačiau tai nesustabdė renginio dalyvių – po viktorinos ir Austros Skujytės duoto starto dalyviai linksmai pasileido į trasą. Olimpinę mylią, t. y. 1988 m nuotolį įveikti buvo galima bėgant, einant, važiuojant dviračiu, riedučiais ar kita tvaria transporto priemone. Visų įveikusių trasą laukė atminimo medaliai. Dalyviai taip pat turėjo progą išsibandyti ir pasikonsultuoti apie segmentinę kūno kompozicijos analizę su Jonavos visuomenės sveikatos biuro specialistėmis.

Dėkojame visiems susirinkusiems, nepabūgusiems lietaus ir kartu sudalyvavus olimpinės mylios bėgime. Atskira padėka svečiui – olimpietei Austrai Skujytei bei draugams – Jonavos visuomenės sveikatos biurui.

Jonavos sporto centro inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: