Jonavos „CBet“ jau rytoj namuose paskutinėse „Citadele-KMT“ grupių etapo rungtynėse priims būsimus taurės finalo ketverto šeimininkus – „Šiaulių“ krepšininkus. V. Šeškaus auklėtiniai kartu su šiauliečiais yra iškovoję po 3 pergales, rytojaus rungtynių nugalėtojas užsitikrins tiesioginį kelialapį į ketvirtfinalį. Prieš laukiančias namų rungtynes pakalbinome trenerio asistentą – Paulių Malašauską.

Pauliau, tęsi darbus Jonavoje jau antrus metus, kiek tai jaučiasi kasdieniuose darbuose ir ar viduje jauti savo kaip trenerio augimą?

Jonavoje viskas labai gerai pažįstama, visas personalas esame gerai susidirbę ir tai tikrai viską lengvina. Aš esu maksimalistas, nesvarbu, kiek pavyksta visko padaryti, visada atrodo, jog galėčiau dar daugiau. Pernai visas varžovų skautingas, bei video analizės užtrukdavo gerokai ilgiau, nes dirbant antrus metus lygoje jau esu geriau susipažinęs su kitų ekipų žaidėjais ar kai kuriais deriniais, kas sutaupo šiek tiek laiko.

Jonavoje tu augi ne tik kaip treneris, kartu su žmona auginate ir dvi savo atžalas, ar tiesa, kad vyresniajam Doviui itin patinka krepšinis? Papasakok plačiau kiek po šeimos pagausėjimo pasikeitė tavo visas laisvalaikis?

Taip, tiesa, Doviui tikrai labai patinka krepšinis, manau, viskas gaunasi natūraliai. Jis labai daug laiko praleidžia su manimi, vasarą važiuodavo su manimi į krepšinio stovyklas, dažnai stebi rungtynes bei itin greitai mokosi visų krepšininkų vardus. Namuose žaisdamas krepšinį įsivaizduoja, jog jo komandos draugai yra „Betsafe-LKL“ krepšininkai tokie kaip: Šeškus, V. Kozys ar kiti visiems pažįstami krepšininkai.

Man šeima yra viskas. Visada norisi praleisti dar daugiau laiko su jais. Sezono metu tenka derinti šeimą su krepšiniu, nes pastarasis suvalgo išties nemažai laiko.

Pernai mūsų komandai buvo klijuojama naujokų etiketė, bet šiemet, gerėjant „CBet“ rezultatams, komanda sulaukia vis daugiau pagarbos iš kitų lygos komandų bei ekspertų. Ar jaučiate tai kaip komanda ir kaip tai jus veikia?

Aš asmeniškai per daug to nejaučiu, tiesiog stengiamės eiti iš rungtynių į rungtynes. Faktas, kad šiemet turime visus tildančią komandą, nors net nesame iki galo susikomplektavę. Didžiausias darbas buvo atliktas vasarą, kuomet rinkome visą informaciją apie šiuos žaidėjus bei jų savybes. Modeliuodami šio sezono komandą, matėme dar vieną gynėją, kuris turėjo būti vienas pagrindinių ginklų puolime, tačiau, net ir neturėdami žaidėjo, sugebame pasiekti pergales, dėka V. Šeškaus gebėjimo išnaudoti turimus žaidėjus.

Individualiai tau tenka padirbėti ir su vienu perspektyviausių jaunuolių Jonavoje Mantu Gezevičiumi. Ar smagu prisidėti prie jaunimo tobulėjimo, kuo ypatingas šis jonavietis tavo akimis?

Taip, Mantas tikrai geras vaikis, turi nuostabius duomenis bei yra vienas iš kandidatų į auksinę šešiolikmečių rinktinę. Jis dabar atsigauna po kryžminių raiščių traumos ir pagrindinį darbą su juo atlieka Lukas bei Eglė. Manau, jis talento turi ir visas tobulėjimas priklausys tik nuo jo paties.

Rytoj paskutinėse „Citadele-KMT“ grupių etapo rungtynėse laukia gerai pažįstami šiauliečiai. Kuo ypatinga ši komanda bei ką mūsų komanda privalės padaryti rytoj norėdama pasiekti itin svarbią pergalę?

Tai komanda turinti labai panašų žaidimo stilių kaip ir mes. Jie mėgsta išnaudoti savuosius pranašumus, po minutės pertraukėlių būna paruošę netikėtumų varžovams, jų lyderis D. Sabeckis puikiai valdo komandą. Tiesa, jie yra banguojanti komanda, vieną dieną jie gali nusileisti be lyderių rungtyniaujančiam „Nevėžiui-Optibet“, kitą, kaip lygus su lygiu kaunasi su Vilniaus „Rytu“.

Norime pasiekti pergalę, nes norisi nepraleisti tų svarbiausių taurės kovų, norime kovoti dėl apdovanojimų, nes tai turbūt kiekvieno sportininko siekiamybė.

Laukia geros rungtynes, nes abi komandos labai motyvuotos, o paaiškėjus, jog Šiauliuose vyks finalo ketvertas, jiems ten patekti norėsis dar labiau.

Rytojaus susitikimo su šiauliečiais pradžia – 18:30.

Bilietus į rungtynes platina - Ticketmarket.lt

Bilietų nuoroda: bit.ly/3gzJt7i

Jonavos ,,CBet" info. ir nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: