Šiandien jau rašėme, kad Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba pranešė, jog vakar, spalio 29-ąją, pagalbos tarnybas pasiekė pranešimas apie tai, kad Jonavos rajone, Upninkų seniūnijoje, Jurkonių kaime, Užuovėjos gatvėje, į stulpą atsitrenkė automobilis. Atvykus ugniagesiams, automobilis buvo pasišalinęs iš įvykio vietos, elektros stulpas sutrupintas.

Kaip paaiškėjo, vairuotojas neliko nenustatytas - pirminiais policijos pareigūnų duomenimis, eismo įvykį sukėlė neblaivus vairuotojas.

„VW Golf“ važiavusiam vyrui fiksuotas vidutinis girtumo laipsnis – 1,93 prom. 

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d. (Tas, kas vairavo motorinę transporto priemonę, traktorių ar savaeigę mašiną arba mokė praktinio vairavimo būdamas neblaivus, kai jam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas, arba vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyti neblaivumo požymiai, arba vartojo alkoholį po eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo ir jam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų). 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: