Pacientų registracija į Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centrą (PSPC) vykdoma per sistemą sergu.lt bei skambinant telefonais (8 349) 690 15, (8 349) 690 16. Taipogi, nuo š.m. rugpjūčio 18 d. Jonavos PSPC registratūroje įdiegtas mobilus telefonas 8 615 62081, kurio dėka neprisiskambinusiems pacientams buvo galimybė atskambinti. Tačiau stebint situaciją pastebėta, kad net įdiegus naujoves ir į darbą priėmus naujus darbuotojus, pacientų registracija nebuvo vykdoma taip sklandžiai, kaip tikėtasi, todėl Jonavos PSPC ėmėsi papildomos naujovės - pradėjo veikti registratūros autoatsakiklis. 

„Diegiam visus įmanomus būdus, kurie palengvintų pacientui susisiekti su reikalingu specialistu. Net ir padidinus registratorių skaičių, jonaviečiams iš pirmo karto nepavyksta prisiskambinti. Tam, kad pacientui nereikėtų skambinti daug kartų, Jonavos PSPC registratūroje įdiegta naujovė – nuo šiandien pradėjo veikti autoatsakiklis. Jei pacientui nepavyksta prisiskambinti, jei linija užimta, į skambinančiojo skambutį atsakys autoatsakiklis. Reikia išklausyti autoatsakiklio nurodymus, paspausti vienetą ( 1 ), jei pageidaujate perskambinimo paslaugos, jūsų skambutis bus fiksuotas, o registratorės artimiausiu metu su jumis susisieks“, - naujovės įdiegimą aiškina Jonavos PSPC direktorė Asta Sivolovienė.

Į polikliniką skambinančiam asmeniui nebereiks keliolika kartu perrinkti skirtingus registratūros telefonų numerius. Autoatsakiklis skambučius peradresuos į tuo metu laisvą liniją, bet jei visos linijos bus užimtos, pacientas galės rinktis perskambinimo funkciją paspaudęs vienetą (1).

Šią savaitę bus stebimas perskambinimo funkcijos  poreikis, todėl mobiliojo telefono numeris kol kas nebus naikinamas.

„Iki šiol vykdėme dalinę perskambinimo paslaugą, t.y., atskambindavome tiems pacientams, kurie mums skambindavo į mobilų registratūros numerį. Bet pastebėjome, jog tai nebuvo labai efektyvu – kone 50 proc. skambučių į mūsų mobilų numerį pacientai vykdydavo ne iš savo asmeninių, o gal būt iš darbovietės ar pažįstamų telefonų, todėl jiems atskambinus, konkretaus žmogaus surasti nepavykdavo. Mobilaus registratūros numerio dar nenaikiname, galima skambinti, tačiau ateityje spręsim dėl jo reikalingumo“, - sako A.Sivolovienė.

Prie Jonavos PSPC registratūros autoatsakiklio prijungti numeriai: (8 349) 690 15 ir (8 349) 690 16. Nepavykus prisiskambinti šiais numeriais iš pirmo karto, būsite nukreipti į autoatsakiklio paslaugą, kuri teirausis, ar Jums reikalingas perskambinimas.   

 

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: