Balsavimas 2020 metų sporto vadybos apdovanojimuose baigėsi, tuo pačiu baigėsi ir galimybė atiduoti savo balsą metų sporto miesto rinkimuose dalyvaujančiai Jonavai.

„Norime padėkoti visiems, kurie palaikė mūsų miestą ir balsavo už Jonavą metų sporto miesto rinkimuose“, - dėkoja Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktorę pavaduojanti direktoriaus pavaduotoja sportui ir renginiams Rima Danylienė. „Visi kartu matėme, kokie šie metai Jonavos sportui buvo sėkmingi: po neplanuotų trukdžių pratęsti centrinio miesto stadiono statybos darbai, spalio mėnesį buvo pradėta naujo baseino statyba, o arenoje vyko aukščiausio lygio sporto renginiai - Europos salės futbolo čempionato atrankos turnyro pirmojo ir antrojo etapo bei UEFA salės futbolo Čempionų lygos varžybos, Nacionalinės krepšinio lygos ir Futsal A lygos rungtynės, Baltijos ir Lietuvos moterų tinklinio čempionatai, tarptautinės įvairių sporto šakų varžybos.“

„Šiemet pirmą kartą į tradicinių renginių kalendorių buvo įtrauktos Lietuvoje analogų neturinčios vasarą vykusios atskiros miesto keturių etapų bėgimo taurės varžybos, o skirtingas sportines veiklas papildė karantino metu vykdytos mūsų nuotolinės iniciatyvos. Ir net nepaisant karantino ribojimų ir sunkios epidemiologinės situacijos, šiemet mus taip pat džiugino nemažas skaičius skambių, neeilinių Jonavos sportininkų pergalių, kurias jau atskirai pagerbsime kitų metų pradžioje“, - teigė R. Danylienė. 

Realūs šansai laimėti metų sporto miesto titulą

Pasibaigus balsavimui paaiškėjo, kad internautai Jonavai skyrė 24 proc. visų balsų. Lygiai tiek pat gavo ir Panevėžio miestas, tačiau pirmas - Vilnius su 38 proc. Paskutinė tarp keturių pretendenčių liko Tauragė, surinkusi 14 proc. balsų.

Tačiau nepaisant pralaimėjimo šioje stadijoje, visuomenės balsavimas lems tik trečdalį - 33 proc. bendrų rinkimų rezultatų. Kitą dalį lems iš ekspertų sudaryta Lietuvos sporto vadybos apdovanojimų darbo grupė.

Nugalėtojai bus paskelbti gruodžio 17 d. 

Metų sporto miestu pretenduojanti Jonava savo herojus pagerbs vasario 9 dieną

Savo ruožtu Lietuvos sporto vadybos apdovanojimuose metų sporto miestu pretenduojanti tapti Jonava savo herojus pagerbs ateinančių metų vasario 9 dieną vyksiančiuose Jonavos sporto apdovanojimuose.

Nepaisant to, kad dėl pasaulinės koronaviruso pandemijos 2020-ieji tapo itin sudėtingais metais visam sporto pasauliui, veiksmo ir pergalių Jonavos sporte tikrai netrūko. „Tikėtina, kad epidemiologinė situacija neleis ateinančių metų pradžioje suorganizuoti tradiciškai vykdomos gražios pagerbimo šventės, tačiau vis tiek vienokia ar kitokia forma norime pagerbti geriausius rezultatus pasiekusius Jonavos sporto bendruomenės narius“, - teigia R. Danylienė.

Dėl šios priežasties kviečiame sportininkus, trenerius, klubus ir kitus asmenis pateikti savo turimą informaciją apie pasiektus rezultatus 2020 metų Jonavos sporto apdovanojimams. Visus surinktus duomenis vėliau įvertins sudaryta vertinimo komisija, todėl labai prašome teikiant informaciją nepamiršti pridėti:

  • tikslaus varžybų pavadinimo;
  • dalyvavusio asmens vardo pavardės arba komandos pavadinimo ir laimėtos vietos;
  • jeigu yra galimybė, dalyvių skaičiaus.

Jeigu turite ir kokios nors kitokios, jūsų manymu, svarbios informacijos apie Jonavos sporto bendruomenės narių pasiekimus 2020-aisiais metais, galite pateikti ir juos - laukiame bet kokios medžiagos, kuri galėtų padėti įvertinti visus verčiausius mūsų sporto žmones.

Informacijos apie varžybų rezultatus laukiame iki š.m. gruodžio 31 dienos el.p. zilvinas@jkksc.lt 

 

JKKSC informacija

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr

Taip pat skaitykite: