Naujienų portalas lrytas.lt pristato „Lietuvos mokytojas 2023“ projektą, kurio tikslas – įvertinti ir paskatinti mokytojus, keičiančius ne tik mokinių ateitį, bet ir šalies švietimo veidą.

Tarp pasiūlytų mokytojų, švietimo bendruomenės lyderių, yra nemažai Jonavos rajono pedagogų, už kuriuos kviečiame balsuoti ir padėti jiems pelnyti Lietuvos metų mokytojo 2023 titulą.

Lietuvos metų mokytoju tapti siūloma  Jonavos Senamiesčio gimnazijos Lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Sedleckienė. „Mūsų nuostabioji mokytoja kupina šilumos. Savo ryžtu ji nori išmokyti visus. Trumpai sakant, ji yra puikus, mandagus ir malonus žmogus. Sakoma, kad mokykla – antri namai, o mums mūsų auklėtoja – antra mama“, - rašoma dalyvės siūlyme. Už šią pedagoge galite balsuoti ČIA.

Siūloma  Jonavos Senamiesčio gimnazijos chemijos mokytoja Audronė Kuliešienė. „Tai mokytoja, kuri yra be galo charizmatiška, nuoširdi bei rūpestinga. Randa įvairių juokingų, gyvenimiškų pavyzdžių net ir neįkandamoms temoms išaiškinti, nesupratusio nepalieka nė vieno mokinio. Ši mokytoja paverčia mokymąsi linksmu ir įdomiu. Tokius mokytojus mes atsimename visą savo gyvenimą, o jų dėstomi dalykai visada išlieka su mumis“, - teigiama anketoje. Už šią pedagoge galite balsuoti ČIA.

Dalyvių sąraše - Dovilė Bisigirskienė. Lietuvių kalba, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija. „Tai pedagogas, kuris yra gimęs šiai specialybei! Mylima ir gerbiama – Ji yra verta šios nominacijos ir dar daugiau!“, - teigiama aprašyme. Už šią pedagoge galite balsuoti ČIA.

Dalyvių sąraše -  Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Bitutė“ direktorė Violeta Skodienė. „Atsakinga, kūrybinga, darželio tradicijas puoselėjanti vadovė, gebanti savo kruopščiu darbu įrodyti kvalifikuoto vaikų ugdymo efektyvumą ir reikalingumą. Direktorė vadovaujasi pasidalytos lyderystės principu ir strateginius įstaigos tikslus apsibrėžia bei jų siekia pasitelkdama stiprią ir vieningą lopšelio-darželio bendruomenę. Įstaiga nuolat gražėja, kuriama, jauki, inovatyvi, patyriminį ugdymą skatinanti aplinka. Čia priimami visi ir visokie, sudarant sąlygas pajusti individualią sėkmę bei žengti tvirtus žingsnelius mokyklos link. Violeta – puiki mokytoja ir vadovė, siekianti bei aplinkinius skatinanti nuolat tobulėti dėl pačių mažiausių“,- rašoma anketoje. Už šią pedagoge galite balsuoti ČIA.

Siūloma Lina Korsakienė - Pradinių klasių mokytoja, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija. „Ši mokytoja sugeba surasti kelią į kiekvieno vaiko širdį. Savo rūpesčiu, šiluma ir padrąsinančiu žodžiu išmoko vaikus ne tik rašyti ir skaityti, bet ir būti ŽMONĖMIS. Išėję moksleiviai nevengia užsukti pas mokytoją Liną patarimo, pagyrimo ar tiesiog malonaus pokalbio. Ji visuomet apkabina ne tik rankomis, bet ir širdimi...“. Už šią pedagoge galite balsuoti ČIA.

Kandidatų sąraše -  Reda Jurevičienė, Pradinis ugdymas, Jonavos pradinė mokykla. „Mokytoja profesionali, kūrybinga, virtuoziškai taikanti informacines technologijas ugdymo procese, mokinių gebėjimus plėtojanti tarptautiniuose projektuose“, - rašoma kandidatės anketoje. Už šią pedagoge galite balsuoti ČIA.

Dalyvė Inga Eigėlienė - Pradinis ugdymas, Jonavos pradinė mokykla. „Mokytoja gerbiama mokinių, tėvų ir mokytojų už profesionalumą, iniciatyvumą, nuoširdų bendravimą, ypatingą gebėjimą rasti kelią į kiekvieno vaiko širdį.“ Už šią pedagoge galite balsuoti ČIA.

Siūloma Lina Žaliumienė – Jonavos Panerio pradinės mokyklos pradinio ugdymo pedagogė. „Mylinti darbą ir vaikus.“ Už šią pedagoge galite balsuoti ČIA.

Kandidatų sąraše - Svetlana Cechmister. Specialioji pedagogė, Jonavos Neries pagrindinė mokykla. Spec. ugdymo skyrius. „Mokytoja iš didžiosios raidės. Gera matyti, kai mokytojas dirba su didžiuliu atsidavimu, meile, visada turi didelius lūkesčius. Mokytoja, kuri dirba iš pašaukimo, su dideliu noru, užsispyrimu“, - teigiama aprašyme. Už šią pedagogę galite balsuoti ČIA.

Dalyvė - Dalia Stundžienė. Specialioji pedagogika, Jonavos „Neries“ pagrindinė mokykla. „Specialioji pedagogė dirba su įvairaus spektro sutrikimų turinčiais mokiniais, konsultuoja mokinių tėvus ir mokytojus. Specialioji pedagogė neapsiriboja tik pamokine veikla. Ji su mokiniais aktyviai dalyvauja įvairiose akcijose ir veiklose, skatina juos kelti savo savivertę ir aktyviai dalyvauti visuomeniniame gyvenime. Organizuojamos akcijos – išvykos į senelių globos namus, kūrybinės dirbtuvės „Piešimas ant akmenų“, teatro spektakliai „Vaikai – pasakų pasaulyje“, kur pagrindiniai veikėjai – spec. poreikių mokiniai. Pedagogė kasmet su mokinių komanda dalyvauja rajono teatro renginyje „Lygybės medis“, su mokiniais gamina įvairius dirbinius ir dovanoja akcijų metu, puošia mokyklos erdves. Mokytoja dalijasi praktine darbo patirtimi, skaito pranešimus, kuria metodines priemones“, - teigiama dalyvės anketoje. . Už šią pedagogę galite balsuoti ČIA.

Visus dalyvius, kurių nepaminėjome, rasite ČIA.  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: