Vakar, balandžio 9-ąją Jonavos miesto centriniame stadione įvyko susitikimas, kurio metu FK „Jonava“ klubo atstovai pristatė 2024 m. sezono planus.

Susitikime dalyvavo FK „Jonava“ klubo vadovas Andrius Krasinskas, techninis direktorius Gytis Rusevičius, pagrindinės komandos vyr. treneris Eisvinas Utyra, trenerio asistentas Vytautas Stanevičius, komandos kapitonas Martynas Matuzas bei vicekapitonas Tadas Eliošius. Į susitikimą taip pat atvyko ir Jonavos rajono savivaldybės bei sporto centro atstovai, FK „Jonava“ fanai ir miesto bendruomenės nariai.

Susitikimo metu buvo pristatyti FK „Jonava“ 2024 m. sezono tikslai. Viena pagrindinių klubo siekiamybių – sportiniu principu patekti į Pirmąją lygą, taip pat integruoti kuo daugiau jaunimo į pagrindinę komandą iš futbolo akademijos bei kuo geriau pasirodyti LFF taurės turnyre.

Buvo apžvelgtas ir komandos biudžetas, kuris šiame sezone planuojamas apie 135 tūkst. eurų. Didžiąją dalį biudžeto finansuoja Jonavos rajono savivaldybė, skirdama 100 000 eurų, 14 800 eurų iš solidarumo lėšų, jaunimo integracija 14 000 eurų bei planuojama 10 000 eurų parama iš privačių įmonių.

Taip pat buvo pristatyta komandos sudėtis, kuri gausi jonaviečių bei patyrusių žaidėjų. Komandos kapitonu yra išrinktas vartininkas Martynas Matuzas, o vicekapitonu Tadas Eliošius. Taipogi šį sezoną prie komandos prisijungė legendinis Lietuvos futbolo žaidėjas Ričardas Beniušis.

FK „Jonava“ 2024 m. sezono komandos sudėtis:

Martynas Matuzas

Vėjas Jakimavičius

Marijus Juknevičius

Danielius Liaudanskis

Artūras Rocys

Marius Ganusauskas

Tadas Eliošius

Domantas Ročka

Edgaras Drozd

Ugnius Spietinis

Titas Korsakovas

Kajus Marcinkevičius

Audrius Račkus

Ričardas Beniušis

Arnas Končius

Genaras Samsonikas

Rokas Macijauskas

Rusnius Ragelis

Šarūnas Činikas

Gytis Vasylius

Paulius Osauskas

Jonas Ulberkis

Deividas Raulinaitis

Edvinas Girdvainis

Lukas Sipavičius

Vyr. treneris Eisvinas Utyra

Trenerio asist. Vytautas Stanevičius

Atl. rengimo treneris Aivaras Pranckevičius

Kineziterapeute Indra Liutkauskaitė

FK ,,Jonava" inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: