Vakar, gegužės 18 d., Vilniuje, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai sunaikino daugiau nei toną nelegalaus alkoholio gaminių. Nelegalūs alkoholio gaminiai buvo sunaikinti prižiūrint specialiai iš kelių institucijų atstovų sudarytai komisijai.

Sunaikinti įvairūs nelegalaus alkoholio gaminiai – naminės degtinės, alaus, sidro, vyno ir kiti alkoholio gaminiai, kurie į pareigūnų rankas pateko iš įvairių Kauno apskrities vietų. Nelegalaus alkoholio naikinimas – ilga ir sudėtinga procedūra, jis sandėliuojamas ir naikinamas tik tada, kuomet tokį sprendimą priima teismas. Alkoholio naikinimo procesą taip pat prižiūrėjo Policijos Departamento Imuniteto valdybos, Valstybinės mokesčių inspekcijos, Vilniaus teritorinės muitinės, UAB „Bioineksas“, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovai.

Tai – antras nelegalaus alkoholio naikinimas šiemet, pirmąjį kartą buvo sunaikinta apie 10 tonų nelegalių alkoholio gaminių. Kauno apskr. VPK pareigūnai nelegalaus alkoholio naikinimus atlieka bent kartą per ketvirtį.

 

 

Kauno apskr. VPK informacija

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: