Vakar, liepos 14-ąją, Jonavos rajono apylinkėse pareigūnams įkliuvo du potencialūs žudikai - vairuotojai, kurie prie vairo sėdo visiškai girti. Negana to, vienas jų - neturėjo ir vairuotojo teisių.

Pastarasis sulaikytas apie 13.20 val. Jonavoje, Chemikų g., vairuojantis automobilį „VW Passat“. 1981 metais gimusiam vyrui nustatytas 3,52 prom. girtumas.

Antrasis sulaikytas 19.30 val. Jonavos r., Išorų k.. 1970 metais gimęs vairuojas vairavo  „Hyundai“ automobilį. Jam nustatytas  3,01 prom. girtumas.

Primename, kad transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: