Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmosiomis rungtynių minutėmis puikiai atakavo krepšį ir prabėgus 6 minutėms pirmavo 14:10.   Pirmąjį ketvirtį jonaviečiai užbaigė pasinaudodami bonus‘o situacija ir prieniškių greitai susirinktomis pražangomis ir po pirmųjų 10-ies minučių šeimininkai pirmavo 24:20.

Antrasis ketvirtis prasidėjo kur kas kietesne šeimininkų gynybą ir tai leido „CBet“ krepšininkams padidinti savo pranašumą iki 9 taškų. Antrojo ketvirčio pabaigoje šeimininkai puikiai kovojo dėl kamuolių puolime, kas leido po dviejų kėlinių pirmauti

Po dviejų kėlinių mūsų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Juan Palacios surinkęs 17 taškų.

Po ilgosios pertraukos kėlinį Jonavos komanda pradėjo su kamuoliu rankose ir po taiklaus Juan Palacios metimo  turimą rezultatą pavyko padidinti dar 2 taškais. Trečiojo kėlinuko pabaigoje svečiams  po stebuklingo Mockaus metimo pavyko priartėti iki 4 taškų.

Lemiamo ketvirčio pradžioje prieniškiai laikėsi rungtynėse ir po taiklių I. Sargiūno baudos metimų rezultatą išlygino 73:73, bet tada J. Palacios ir E. Šaulio tempiami jonaviečiai užbaigė rungtynes pergalingai!

Rezultatyviausiai „CBet“ gretose rungtyniavo Juan Palacios pelnęs 36 taškus, Edvinas Šeškus pridėjo 16.

Varžovų gretose sunkiai sulaikomas buvo – I. Sargiūnas pelnęs 18 taškų.

Jonavos „CBet“ reguliariajame sezone iškovojo 16 pergalių ir patyrė 14 pralaimėjimų. Atkrintamosios „Betsafe-LKL“ kovos prasidės jau šį sekmadienį.