Seimas sudarė 9 Seimo komisijas, kuriose dirbs nuo 7 iki 15 narių. Už šį sprendimą (Seimo nutarimo projektas Nr. XIVP-40) balsavo 96 Seimo nariai, susilaikė 3 parlamentarai.

Pagal priimtą Seimo nutarimą Jaunimo ir sporto reikalų komisiją sudarys 15 narių, Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisiją – 14 narių, Antikorupcijos, Priklausomybių prevencijos ir Energetikos ir darnios plėtros komisijas – po 13 narių, Savižudybių ir smurto prevencijos komisiją – 9 nariai, Neįgaliųjų teisių ir Peticijų komisijas – po 8 narius. Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės komisiją – 7 nariai. Dėl pagal Seimo statutą privalomos Etikos ir procedūrų komisijos Seimas planuoja apsispręsti vėliau. 

Jonavos rinkimų apygardoje išrinktas Seimo narys Eugenijus Sabutis priklausys Peticijų komisijai. Jis kartu darbuosis su Seimo nariais Dalia Asanavičiūte, Evelina Dobrovolska, Gintautu Kinduriu, Česlavu Olševskiu, Liudvika Pociūniene, Edmundu Pupiniu ir Juozu Varžgaliu. 

Kiek anksčiau buvo skelbta, kad Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijai priklausysiantis E. Sabutis taipogi dirbs Valstybės valdymo ir savivaldybių komitete. 

 

Parengta pagal LR Seimo spaudos biuro inf.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: