Žuvinto biosferos rezervatas kviečia visus gamtai neabejingus žmones bei paukščių mylėtojus išlydėti migruojančius paukščius  ir rugsėjo 30 d. – spalio 2 dienomis organizuoja Paukščių palydas (ang. EuroBirdwatch). Renginys vyks keletą dienų. 

Renginio programa čia.

Nesvarbu, ar esate patyręs stebėtojas, ar tiesiog norite geriau pažinti paukščius, atvykite jums patogiu laiku ir palydėkite  Žuvintą paliekančius paukščius.

Renginio dalyviams reikalinga išankstinė registracija iki rugsėjo 30 d. el. paštu r.vabuolas@zuvintas.lt arba tel. Nr. 867434185

Renginio dalyviai privalo turėti galimybių pasą ir  laikytis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų dėl Koronoviruso infekcijos COVID-19  https://sam.lrv.lt/koronavirusas

Renginyje dalyvaujama savo transportu, pagal poreikį pasirūpinkite užkandžiais ir pietumis, kas turite pasiimkite žiūronus.

Nesuspėję ar nevyksiantys į numatytas veiklas gamtoje galės nemokamai dalyvauti Žuvinto lankytojų centre vedamose ekskursijose su filmo (20 min.) peržiūra, kurios vyks: spalio 2 d. 12:00 ir 14:00 val.

Visos renginio veiklos nemokamos, o dalyviai kviečiami įsigyti saugomos teritorijos lankytojo bilietą ir taip paremti saugomą teritoriją. Reikia tik išsiųsti trumpąją žinutę su tekstu ZVNT numeriu 1860. Kaina - 1,35 EUR.

Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: