Jonavos „CBet“ komanda antradienį vykusiame susitikime palaužė Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ komandą ir pergalingai pradėjo keturių iš eilės rungtynių namuose seriją. Pergalė leido jonaviečiams bent trumpam pakilti į penktąją turnyrinės lentelės vietą. Šeštadienį komandos laukia antrosios namų rungtynės paeiliui, kuomet į Jonavą atvyks geroje formoje esantys Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai. Apie savaitgalį laukiančias rungtynes pašnekinome komandos trenerį asistentą – Paulių Malašauską. 

 

Treneri, kiek psichologiškai komandai buvo svarbios šios dvi paskutinės pergalės paeiliui?  

Visada yra malonu iškovoti pergales, jos visada įtakoja komandos būseną į gerąją pusę. Mūsų komanda gyvena su savomis problemomis, dažnai turime netekčių sudėtyje, bet svarbiausia, kad didelės reikšmės susitikimuose sugebame išvargti ir pasiekti pergales prieš lentelės kaimynus. Tokios pergales tikrai daug prideda komandai psichologiškai. 

 

Kokia situacija yra su traumuotais žaidėjais? Ar galima laukti jų sugrįžtančių ateinančiame susitikime su Pasvalio ekipa?  

Turime nemažai iškritusių žaidėjų, bet tie žaidėjai, kurie negalavo prieš rungtynes su uteniškiais šeštadienį turėtų bandyti žaisti. Yra keletas traumuotų žaidėjų, kurie dar gydosi traumas ir dirba pagal individualią programą.  

 

Komandą papildžius J. Garrett Jr. „CBet“ akivaizdžiai rungtyniauja šiek tiek greičiau, kaip manote ar šis šviežias oro gūsis komandoje bus labai didelė paspirtis sezono pabaigoje? 

Jeff‘as nuostabus, tvirtai ant žemės stovintis žmogus. Jis komandai duoda ne tik visus tuos statistikoje pastebimus dalykus, bet ir puikiai įsilieja į kolektyvą, klauso ir mokosi iš visų pastabų. Naujokas tikrai subrendęs kaip asmenybė, turintis vertybes, su kuriuo yra kasdien labai malonu dirbti ir bendrauti! 

 

Kalbant apie laukiančias rungtynes su „Pieno žvaigždėmis“, kiek sunkių rungtynių tikitės ir kaip svarbu išlaikyti šį gerą momentumą?  

Kiekvienos rungtynės yra nauja istorija ir žiūrėti, kad mes juos įveikėme kelis kartus ir tikėtis, jog šįkart bus lengviau – būtų didelė klaida. Mes sezono pradžioje tris kartus nusileidome „Neptūnui“, bet po to juos įveikėme du kartus. Jie tikrai yra grėsmingas varžovas, nekovojantis dėl atkrintamųjų, bet nuo to jie tik dar pavojingesni, nes neturi ko prarasti ir žaidžia savo žaidimą atsipalaidavę. 

 

Pasvalio ekipoje 4-5 žaidėjai pelno liūto dalį taškų, kuriuos žaidėjus varžovų komandoje išskirtumėte jūs?  

 

Stabiliausias jų komandos krepšininkas šį sezoną tikrai yra Arnas Beručka. Amerikiečiai yra komandoje tam, jog rinktų taškus, o taip pat reikia nepamiršti ir patyrusio Žygimanto Skučo, kuris „Betsafe-LKL“ čempionate gali pridaryti problemų visoms komandoms.  

 

Norint kovoti dėl lyderių ketvertuko ir išlaikyti turimas pozicijas pergalė ateinančiame šeštadienio susitikime būtina kaip oras. Laukia labai sunkios rungtynės ir šeštasis žaidėjas šioje „CBet“ namų rungtynių serijoje privalo būti faktorius! 

Šeštadienio dvikova Jonavos sporto arenoje prasidės 17:00.  

Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.lt 

Bilietų nuoroda: bit.ly/35ovefU 

Bilietus rungtynių dieną arenos kasoje galėsite įsigyti nuo 15:00. 

*Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą). 

Vaikai iki 7 metų į areną įleidžiami nemokamai (būtina turėti amžių patvirtinantį dokumentą). 

Nuotrauka (El Artography)

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: