Vasario 21-osios rytą, rekonstruojamoje žiedinėje sankryžoje Rimkuose pastebėta sunkiasvorė technika. Gal jau pradėti rekonstrukcijos pratęsimo darbai, teiravosi vairuotojai, kurie darbų baigties laukia su nekantrumu.

Kiti taip pat nevengia papildomai pasipiktinti, jog Žemaitės ir P. Vaičiūno gatvių sankryžą uždarė bereikalingai.

"Kokiu tikslu jie ją uždarė, jeigu planuoja keisti vėl asfaltą? Žmones į namus Juodmenoje turi važinėti ratais kvadratais", - šeštadienį piktinosi viena gyventoja.

Tokių pasipiktinimų gauta ir anksčiau, todėl papildomai pasiteiravome, ar pirmadienį matyta technika susijusi su sankryžos rekonstrukcijos pratęsimu? Jei ne, tuomet kada planuojama tęsti darbus, nes „pavargusiųjų“ vairuotojų gretos dėl uždaryto eismo nemažėja.

Anot Statybos, remonto ir architektūros skyriaus vyriausios specialistės Vilmos Petkuvienės, matyta technika P. Vaičiūno ir Žemaitės gatvių sankryžoje nesusijusi su žiedinės sankryžos darbų pratęsimu. Kaip jau ne vieną kartą yra minėta, darbų pratęsimas numatomas kai tik leis oro sąlygos, teigė specialistė.

Portalas jonavoszinios.lt primena, kas šių metų sausio 10 d. rajono savivaldybė yra skelbusi, kad nauja žiedinė sankryža P. Vaičiūno ir Žemaitės gatvėse bus įrengta ir atidaryta eismui šių metų gegužės mėnesį.

Sankryžą įrenginėjančios bendrovės „JK Ranga“ atstovas yra pripažinęs, kad teks iš naujo perkloti važiuojamosios dalies viršutinį asfalto sluoksnį, nes atlikti asfalto dangos laboratoriniai tyrimai parodė, jog asfalto dangos bandinių sutankinimo laipsnis, oro tuštymių kiekis ir sluoksnio storis neatitinka reikalaujamų normų. Įmonė šiuos darbus atliks savo sąskaita.

Atšilus orams taip pat bus specialiu mišiniu sutvirtintos granito trinkelės vidinėje sankryžos dalyje, sutvarkyta aplinka, dažomas dviračių takas.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: