Sulaukus pavasario ir nutirpus sniegui, kiekvienais metais keliuose atsiveria duobės. Portalo jonavoszinios.lt skaitytojai jau suskubo pranešti apie pastarąsias skirtingose miesto gatvėse. Anot vairuotojų, dalis duobių - tikras išbandymas automobilių važiuoklėms. Iškeltas klausimas, kada bus skirtas dėmesys miesto keliams ir pravažiavimams tarp daugiabučių?

Anot Jonavos miesto seniūnijos, gatvių būklė yra stebima nuolat tiek seniūnijos, tiek UAB ,,Jonavos paslaugos" darbuotojų. Tačiau duobių tvarkymą sunkina ir oro sąlygos - dalis jų ,,slėpėsi" po ledu, kitos atsivėrė jam nutirpus, tad sulaukus šiltojo metų sezono, darbai pradėti vykdyti intensyviau. 

Kalbant apie kiemų tvarkymą, jau esame skelbę, kad pagal patvirtintą daugiabučių namų teritorijų sąrašą, jų remontas yra vykdomas Jonavos rajono savivaldybės tarybos patvirtinta eilės tvarka. Tvarkytinų teritorijų eilės tvarka nuolat kinta. Viena pagrindinė to priežastis  – iš sąrašo išbraukiami rekonstruoti kiemai, o į sąrašo viršų perkeliami esantys sekantys eilėje. Artimiausiu metu tvarkyti planuojamus kiemus rasite čia.  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: