Jonavos „CBet“ – Nacionalinės krepšinio lygos („NKL-Vikinglotto“) finalo ketverte. Jonaviečiai išvykoje 106:86 nugalėjo „Šilutę“ ir ketvirtfinalio seriją laimėjo rezultatu 3-1.

Jonavos klubas į NKL finalo ketvertą grįžta po penkerių metų pertraukos. Pusfinalyje „CBet“ susikaus su Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ir „Gargždų“ poros nugalėtoju.

Edvinas Šeškus pelnė pirmuosius penkis „CBet“ taškus, Kahlikas Thomas ieškojo spragų baudos aikštelėje, tačiau skylėta gynyba leido „Šilutei“ šeimininkauti tikrąja to žodžio prasme. Po pirmųjų šešių minučių „CBet“ atsilikinėjo 13:20.

Po Liamo O’Reilly įspūdingo prasiveržimo su verpste iš šilutiškių pranašumo teliko taškas (23:24), tačiau „Šilutė“ atsakė dvejomis tiksliomis atakomis iš eilės ir vėl atitrūko (23:29).

Po pirmojo kėlinio, per kurį Ernestas Sederevičius pelnė 11 taškų, „CBet“ atsilikinėjo 25:29.

„Šilutė“ toliau fantastiškai atakavo ir dar šiek tiek padidino persvarą (26:35). Į aikštelę sugrįžęs K. Thomas ėmėsi darbo – 32:35. „CBet“ amerikietis toliau siautėjo ir rezultatas tapo lygus (39:39).

Darius Tarvydas nubėgo „nuo kranto iki kranto“ ir išvedė Jonavos klubą į priekį – 41:39.

Laimonas Kisielius įkrovė iš viršaus prakirtęs palei galinę liniją, pirmuosius savo taškus baudų metimais pelnė Tomas Delininkaitis – 50:42. Pirmąją rungtynių pusę „uždarė“ K. Thomo dėjimas 54:46.

Jis „CBet“ komandai per pirmuosius du kėlinius pelnė 17 taškų, „Šilutės“ ekipoje išsiskyrė 18 taškų surinkęs E. Sederevičius.

„Šilutė“ tritaškiu pradėjo trečiąjį kėlinį, tačiau „CBet“ atsakė mini spurtu 7:0 (61:49). Jonaviečiai toliau didino skirtumą – po Aurimo Urbono ir E. Šeškaus suregztos kontraatakos rezultatas tapo 71:56.

„Šilutė“ buvo nubausta technine pražanga, kai po minutės pertraukėlės aikštelėje pasirodė šeši šeimininkų žaidėjai. T. Delininkaitis įmetė nuo baudų metimo linijos, netrukus pridėjo trišaškį ir padidino pranašumą iki 84:61. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 86:66.

Ketvirtasis kėlinys tapo formalumu. „Šilutė“ negrąžino intrigos. „CBet“ kontroliavo situaciją ir laimėjo rungtynes 106:86.