Rugsėjo 25 dieną sporto centro auklėtiniai dalyvavo paskutiniame Lietuvos Eksėjikų klubo taurės etape - sportinio ėjimo varžybose "Prienai 2020".

Nemuno Mažosios Birštono kilpos pietryčių kampe įsikūrusiuose Prienuose jonaviečiai laimėjo keturis medalius: Inesa Chlapotinaitė 2009 m.g. ir jaun. amžiaus grupėje 500 m. nuotolį ir Gytis Voroninas 2007-2008 m.g. amžiaus grupėje 1000 metrų nuotolį įveikė treti, Alita Masionytė 2003-2004 m.g. amžiaus grupėje - antra, o Paulius Bagdonavičius 2007-2008 m.g. 1000 metrų nuotolyje tapo čempionu.

Vėl šalia nugalėtojų pakylos, bet su asmeniniu rekordu ketvirta finišavo Austėja Runkėvič (1000 m., 2007-2008 m.g. amžiaus grupė), o jauniausių grupėje užfiksuodami penktą rezultatą 500 metrų nuotolį įveikė Aistė Klapatauskaitė ir Dijus Voroninas.

Lietuvos Eksėjikų klubo taurę sudarė 8-9 etapai. Bendrai įskaitai iš kiekvieno sportininko buvo imami šeši geriausi rezultatai, o po finalinio etapo pagal amžiaus grupes taurėmis apdovanojami pirmi šeši geriausi bendros įskaitos sportininkai.

Jaunių merginų grupėje Alita Masionytė bendroje įskaitoje užėmė antrą vietą (133 taškai), 2007 m.g. ir jaunesnių berniukų grupėje Paulius Bagdonavičius tapo čempionu (150 taškų), o ketvirtoje vietoje toje pačioje amžiaus grupėje liko Gytis Voroninas (115 taškų).

Jaunųjų Jonavos ėjikų trenerė Gražina Goštautaitė pasakojo, kad paskutiniojo etapo ir bendros įskaitos rezultatai džiuginantys, tačiau viduje liūdnoka, kad taurės varžybos ir sezonas baigėsi: „Taip „įsisukę“ buvom į visą šį varžybų maratoną, tokį visi azartą buvom pagavę dėl taškų skaičiavimo, bendros įskaitos ir staiga stop - viskas baigėsi. Tačiau didžiuojuosi savo auklėtiniais, kurie viso sportinio ėjimo sezono metu demonstravo aukštus rezultatus ir puikiai pasirodė tiek paskutinėse varžybose, tiek bendroje turnyrinėje lentelėje,“ - teigė G.Goštautaitė.

Planuojama, kad 2021 metų Lietuvos Eksėjikų klubo taurės sezonas startuos gruodžio mėnesį kalėdinėmis varžybomis Alytuje.

 

JKKSC informacija

Taip pat skaitykite: