Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmosiomis rungtynių minutėmis neleido svečiams šeimininkauti ir po pirmųjų 5 minučių pirmavo 10:9. Viso pirmojo kėlinuko metu vyravo rezultatyvus krepšinis ir po pirmųjų 10-ies minučių  švieslentėje degė 24:24.

Antrasis ketvirtis prasidėjo kur kas kietesniu žaidimu ir abi komandos tris minutes nepelnė taškų, visgi įpusėjus antrajam ketvirčiui kauniečiai sugebėjo įgyti minimalų pranašumą 29:31. Prieš pat ilgąją pertrauką baudos metimais svečiams pavyko padidinti savo pranašumą iki 12 taškų

Po dviejų kėlinių mūsų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo E. Lecomte surinkęs 14 taškų.

Po ilgosios pertraukos J.Zdovco auklėtiniai šiek tiek stabtelėjo ir šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 6 taškų. Iki lemiamo ketvirčio  „Žalgiriečiams“ pavyko nuraminti „CBet“ spurtą ir po 3-jų kėlinių svečiai pirmavo 57:66.

Lemiamo ketvirčio pradžioje spurtavusi Jonavos „Cbet“ komanda sumažino pranašumą iki 3 taškų 66:63. Triukšmingai palaikomi jonaviečiai sugebėjo išplėšti pratęsimą, o po to ir pergalę!

Rezultatyviausiai „CBet“ gretose rungtyniavo: E. Lecomte pelnęs 33 taškus, J. Palacios pridėjo 29.

Jonavos „CBet“ klubui tai buvo 4-oji pergalė iš eilės, šiuo metu jonaviečiai žengia 4-oje „Betsafe-LKL“ lentelės vietoje!