,,Hegelmann LFF" taurės aštuntfinalio etape jonaviečiai išvykoje po atkaklios kovos sugebėjo palaužti Vilniaus rajono "TransINVEST" futbolininkus ir žengė tarp 8-ių stipriausių taurės komandų.

Jonavos atstovams rungtynės prasidėjo labai sunkiai ir užsivedę šeimininkai nuo pirmųjų minučių kibo į atlapus stipriausioje šalies lygoje rungtyniaujantiems jonaviečiams.

Pirmajame kėlinyje netrūko grubios kovos, bet pasižymėti komandoms nesisekė ir po pirmojo kėlinio švieslentėje degė rezultatas 0:0.

Antrojo kėlinio pradžia priminė pirmąją rungtynių pusę, tačiau viskas pasikeitė prasidėjus pirmiesiems keitimams.

60-ąją minutę aikštelėje pasirodęs Marius Ganusauskas užtruko vos 3 minutes, kol pelnė pirmąjį šio susitikimo įvartį.

Po įvarčio žaidimas tapo dar atviresnis ir po nesėkmingos standartinės situacijos prie savųjų vartų, įvartį į savuosius vartus nukreipė Jonavos gynėjas.

Nepaisant apmaudžios situacijos, jonaviečiams pranašumą ir pergalę atnešė po keitimo pasirodžiusio Pauliaus Osausko įvartis!

84-ąją minutę į priekį įsiveržę P. Koshlyk auklėtiniai klaidų nebekartojo ir iškovojo sunkią pergalę Širvintose rezultatu 1:2.

Jonavos atstovai buvo paskutinė komanda įšokusi į ketvirtfinalio etapo traukinį.