Automatinių degalinių tinklas „Neste“ plečia veiklą šalyje ir Jonavos rajone atidaro naują degalinę. Tai jau 77-oji tinklo degalinė Lietuvoje, į jos įrengimą įmonė investavo beveik milijoną eurų.

Degalinių tinklą „Neste“ Lietuvoje valdančios bendrovės „Neste Lietuva“ generalinis direktorius Markus Lindkvist neslepia džiaugsmo, kad „Neste“ pagaliau atkeliauja į Jonavą ir jos apylinkių gyventojai savo transporto priemonių degalų bakus nuo šiol galės papildyti aukštos kokybės degalais.

„Naujai pastatyta ir patogiai įrengta automatinė degalinė Jonavoje veiks visą parą. Esame tikri, kad naudodamiesi savitarnos paslauga, vairuotojai galės sutaupyti laiko bei degalų įsipilti greitai, patogiai ir už konkurencingą kainą“, – teigia M. Lindkvist.

Naujai pastatyta ir patogiai įrengta automatinė degalinė Jonavoje veiks visą parą.

Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius pozityviai vertina naują investuotoją ir tikisi, kad išaugusi konkurencija atneš naudą rajono gyventojams.

„Ekonominė situacija Jonavos rajone gerėja, daugėja investicijų, plečiasi paslaugų spektras. Dėl atėjusių naujų verslų labiausiai laimi vietos gyventojai, kurie dėl augančios konkurencijos gali tikėtis aukštesnio lygio paslaugų ir palankesnių kainų“, – įsitikinęs meras.

Kaip pasakoja „Neste Lietuva“ vadovas, naujos degalinės atidarymo planus pakoregavo vis dar sudėtinga situacija, išliekanti dėl COVID-19 pandemijos. Atsakingai laikantis karantino ribojimų ir siekiant užtikrinti lankytojų saugumą, atsisakyta iškilmingos atidarymo šventės. Vietoje jos klientų laukia specialios degalų kainos atidarymo metu.

„Saugumas yra kertinė „Neste“ organizacijos vertybė, todėl dedame daug pastangų, užtikrindami saugumą degalinėse ir siūlydami paslaugas su minimaliu kontaktu“, – pabrėžia M. Lindkvist.

Kaip ir visose „Neste“ tinklo degalinėse šalyje, taip ir naujoje degalinėje Jonavos rajone klientams bus sudarytos sąlygos saugiai naudotis savitarnos paslaugomis: pildami degalus ir atsiskaitydami mokėjimo terminaluose klientai raginami nemokamai pasinaudoti vienkartinėmis pirštinėmis ir dezinfekciniu skysčiu rankoms.

Patogiai ir saugiai atsiskaityti už įsipiltus degalus klientai galės grynaisiais pinigais, banko bei „Neste“ mokėjimo kortelėmis, taip pat „Neste“ mobiliąja programėle.

Įrengiant naują degalinę Jonavoje, įgyvendinti aukščiausi aplinkosaugos standartai: sumontuota garų grąžinimo sistema apsaugos nuo benzino garų pateikimo į aplinką tiek benzinvežio iškrovimo, tiek automobilio užpylimo metu. Po žeme patiesta speciali plėvelė, apsauganti, kad nelaimės atveju degalai nenutekėtų į gruntą. Taip pat sumontuoti valymo įrengimai, surenkantys lietaus vandenį nuo degalinės teritorijos ir jį išvalantys.

„Klientų saugumui ir patogumui atnaujinome kelią ties degaline – dabar jis platesnis, todėl tiek įvažiuoti į degalinę, tiek išvažiuoti iš jos bus daug lengviau“, – pasakoja M. Lindkvist.

Bendrovė „Neste Lietuva“ atstovauja Suomijos korporaciją „Neste“, kuri pasaulio mastu teigiamai įvertinta dėl pasiekimų mokslinių tyrimų srityje bei savo veiklos orientavimo į kokybiškų, inovatyvių ir aplinkai draugiškų degalų gamybą iš atsinaujinančių žaliavų.

„Neste“ ne vienerius metus iš eilės patenka į tvariausių pasaulio įmonių ketvertuką, o šiemet vartotojų buvo pripažinta tvariausiu prekės ženklu degalų kategorijoje Lietuvoje.

Taip pat skaitykite: