„Pramoninių teritorijų plėtrai itin svarbi tinkama ir išvystyta infrastruktūra. Ji ne tik sudaro geresnes sąlygas šiose teritorijose jau veikiančioms įmonėms, bet ir skatina naujų investicijų pritraukimą. Mūsų tikslai išlieka tie patys – sukurti geriausias sąlygas vykdyti verslą visame regione“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Pagal paskelbtą kvietimą finansavimas skiriamas investiciniam žemės sklypui vystyti, infrastruktūrai įrengti, sutvarkyti. Galimi pareiškėjai – savivaldybės, galimi partneriai – laisvųjų ekonominių zonų valdymo bendrovės, pramonės parkų operatoriai ir kt.

Projektai bus atrinkti konkurso būdu. Didžiausia galima projektams skirti finansavimo lėšų suma yra iki 2,5 mln. eurų.

„Kviečiame visas šalies savivaldybes būti aktyvias ir pasinaudoti skiriamu finansavimu investicinei aplinkai gerinti ir savo konkurencingumui didinti. Svarbu ir tai, kad bus finansuojama iki 100 procentų visų tinkamų finansuoti išlaidų. Pramoninėse teritorijose veikiančios įmonės sukuria šimtus darbo vietų ir svariai prisideda prie mūsų ekonomikos augimo“, – sako ekonomikos ir inovacijų viceministras Karolis Žemaitis.

Paraiškas priima „Investuok Lietuvoje“. Jas galima teikti iki 2024 m. gegužės 27 d. 

Praėjusiais metais Ekonomikos ir inovacijų ministerija skyrė beveik 14 mln. eurų projektams, įgyvendinamiems septyniose šalies savivaldybėse. Per pastaruosius trejus metus pramoninių teritorijų plėtrai buvo skirta apie 50 mln. eurų. 

Kvietimo sąlygas galima rasti čia: https://investlithuania.com/lt/kvietimai-teikti-paraiskas/.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: