Šiandien jau skelbėme, kad tūkstančius sekėjų ir prenumeratorių Facebook ir YouTube platformoje turinti jonavietė, nuomonės formuotoja Lina Chaladauskaitė (Lina Cha Leila) lapkričio 4-ąją  Jonavoje esančiame bare „Pavėsis“ patyrė trijų, save vadinančių verslininkėmis moterų išpuolį. Trys moterys Liną įžeidinėjo, smaugė, išrovė kuokštą plaukų, grasino susidoroti. Plačiau apie tai ČIA.

Nuomonės formuotoja po šio incidento žadėjo to taip nepalikti. Šiandien nuvykusi į policijos komisariatą parašė pareiškimą, reikalauja žalos atlyginimo dėl sužalojimo ir siekia, kad smurtautojos būtų nubaustos.

Įsismarkavusioms moteriškėms vakarykštis išpuolis gali gan rimtai „atsirūgti“, jei sutikrinus įvykio aplinkybes paaiškės, kas yra incidento kaltininkai. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR Baudžiamąjį kodeksą (BK).

„Šiandien, lapkričio 5-ąją, apie 13.35 val., gautas moters pranešimas apie tai, kad vakar, apie 23.00 val., Jonavoje, Plento g. esančiame bare, prieš ją dvi nepažįstamos moterys panaudojo smurtą, įžeidinėjo.

Dėl viešosios tvarkos pažeidimo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų“, - patvirtino Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: