Šiandien, rugsėjo 7 d., Jonavos rajono savivaldybės administracija pristatė Jonavos logotipą ir atnaujintą savivaldybės interneto svetainę www.jonava.lt 

Dar šių metų vasario mėnesį paskelbtas Jonavos miesto prekės ženklo (logotipo) konkurso nugalėtojas. Juo tapo Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto studentas Aldas Petrėnas. Jo pasiūlytas logotipas pelnė ne tik daugiausiai komisijos balsų, bet sulaukė ir didžiausio Jonavos gyventojų palaikymo rajono savivaldybės facebook paskyroje. Kaip buvo skelbta, konkurso pirmos vietos laimėtojo bus prašoma parengti logotipo naudojimo vadovą, o pats prekės ženklas ateityje bus naudojamas miesto komunikacijoje ir padės kurti patrauklaus miesto įvaizdį.

Firminio stiliaus dalis

Visų simpatijas pelnęs logotipas šiandien puikuojasi ant rašiklių, dovanų maišelių, marškinėlių, džemperių, USB atmintukų, veido apsauginių kaukių, naujos fotosienelės bei pan. Kaip teigė Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius, ne išimtis, jog suvenyrų su nauju Jonavos logotipu bus galima ir įsigyti.

„Atributikos tikrai turėsim daug ir naudosim logotipą kaip savo firminio stiliaus dalį. Suvenyrus su nauju logotipu dovanosim moksleiviams, svečiams ar partneriams. Neatmetama galimybė, jog ateity, norimų suvenyrų jonaviečiai už nedidelę kainą galės įsigyti Jonavos knygyne“, - sako meras Mindaugas Sinkevičius.

„Į kūrybinį procesą įsijungė ir administracijos darbuotojai, kurie savo rankomis prisidėjo prie tam tikrų elementų tobulinimo, pavyzdžiui, prie marškinėlių kūrimo,  o šiandien jau turime šaunų rezultatą“, - teigė administracijos direktoriaus pavaduotojas Birutė Gailienė.   

Atsinaujinusi interneto svetainė

Naujasis Jonavos logotipas panaudotas ir kuriant naują Jonavos rajono savivaldybės administracijos interneto svetainę jonava.lt . Visiškai pasikeitęs pats puslapio dizainas – interneto svetainė tapo funkcionali, patraukli.

„Anksčiau girdėdavome įvairių nusiskundimų, kad neįmanoma rasti informacijos ar tarybos sprendimų, jog interneto svetainė komplikuota ir senoviška. Dabar svetainė tampa patrauklesnė, šiuolaikiškesnė, joje lengviau randama informacija ir, tikiuosi, kad šios svetainės lankytojų bus daugiau, paprasčiau randančių jiems reikiamą informaciją. Raginu gyventojus, kurie neabejingi, atsiverskite, bandykite, teikite mums pasiūlymus ar pastabas, o rastas klaidas mes operatyviai ištaisysim“, - kalbėjo miesto vadovas.

„Interneto svetainės kūrimas – ne vieno mėnesio kūrybinis kelias. Lyginant su tuo, kas buvo prieš tai, šiandien jonaviečius pasitinkame su savo atnaujintu logotipu, pilnai atnaujinta informacija ir tikimės sulaukti palankaus dėmesio ne tik iš mūsų miestiečių, bet ir iš svečių“, - kalbėjo B. Gailienė.

Atnaujintoje svetainėje jonava.lt visa informacija sudėta į tam tikras skiltis – daugiau funkcijų pritaikyta gyventojams. Čia rasite „Naujienos“, „Skelbimai“, „Paslaugos“, „Renginių kalendorius“, „DUK“, „Youtube galerija“.

Atsirado naujų skilčių: „Verslui“, „Svečiams“, „Meras“, „Taryba“, „Savivaldybė“.

Svetainės apačioje sukeltos ataskaitos, suvestinės, o kairėje pusėje atsirado greitasis meniu su atnaujinta kontaktine informacija ir nukreipimais į aktualias paslaugas.

Jonavos rajono savivaldybės interneto svetainę sukūrė Vilniuje veikianti interneto profesionalų kompanija „Fresh Media“.

A.Reipos nuotraukos 

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: