Siekiant padidinti Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) paslaugų prieinamumą,  nuo 2024 m. balandžio 2 d. NŽT atnaujina asmenų aptarnavimą rajonuose, buvusiose NŽT patalpose. Gyventojai gyvai bus priimami kiekvieną antradienį 46-iuose padaliniuose.

NŽT darbuotojai atvykusiems interesantams suteiks bendro pobūdžio informaciją NŽT kompetencijos klausimais. Pavyzdžiui, kaip tinkamai užpildyti prašymą dėl sutikimų įsigyti žemės ūkio paskirties žemės, kur galima rasti informaciją apie rinkliavas, kokiu telefonu reikėtų kreiptis į skambučių centrą ir pan. Taip pat NŽT specialistai priims registruoti gaunamus dokumentus.

Daugiau informacijos teikiama Nacionalinės žemės tarnybos svetainės https://nzt.lrv.lt/lt/ Asmenų aptarnavimo skiltyje bei paskambinus Skambučių centro telefonu +370 706 86 666.

Registracijos į asmenų aptarnavimo punktus sistema bus parengta artimiausiu metu, o apie registracijos priemones ir būdus pranešime artimiausiu metu.

Asmenų aptarnavimas gyvai vieną dieną per savaitę (antradieniais) vyks Kauno apygardos žemės tvarkymo ir administravimo skyriuje Žeimių g. 13, 55158 Jonava.

Kitų skyrių adresus ir darbo laiką rasite ČIA.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: