Šiandien, spalio 16-ąją, jau skelbėme, kad per praėjusią parą Lietuvoje registruotas 281 naujas koronaviruso atvejis. Iš ,,Registrų centro" portale skelbiamos informacijos galima daryti išvadą, kad virusas, deja, paliečia ir vis daugiau jonaviečių - pastarajame nurodoma, kad šiuo metu serga 9 mūsų rajono savivaldybės teritorijoje gyvenantys asmenys, kai spalio 14-ąją, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) pateiktais duomenimis, Covid - 19 buvo užsikrėtę 6 jonaviečiai.  

Duomenų neatskleidžia

Kai spalio 14-ąją paskelbėme, kad Jonavoje fiksuotas naujas susirgimas, redakciją pasiekė daugybė klausimų apie asmens darbovietę. NVSC šios informacijos nepateikė iki šiol, argumentuojant tuo, jog darbovietė - asmens duomenys, ir jei įstaigoje, įmonėje ar organizacijoje nefiksuotas protrūkis, tokie duomenys yra neviešinami.

3 darbuotojai

Kalbant apie naujus atvejus, vakar, spalio 15 -ąją, UAB ,,Achempak" darbuotojams išplatintas pranešimas, jog 3 bendrovės darbuotojams nustatytas Covid - 19.

,,Kadangi šiuo metu sergantys darbuotojai yra iš administracijos, šiandien bus tiriami visi kiti kartu dirbę darbuotojai. Bendradarbiaujame kartu su UAB ,,Achempak" vadovais, tie, kurie mūsų žiniomis, bendrovėje galimai turėjo sąlytį su dirbančiaisiais UAB ,,Achempak" yra izoliuoti. Apie tolimesnę eigą informuosime", - rašoma bendrovės darbuotojams išplatintame pranešime.

Maršrutai neatnaujinami

Tie, kas seka visą informaciją apie Covid - 19, jau galėjo pastebėti, kad anksčiau buvo skelbiama, kur lankėsi užsikrėtę jonaviečiai, tačiau paskutiniu metu šių duomenų radybos - sudėtinga arba net neįmanoma misija. Pasiteiravus jų NVSC, gautas trumpas paaiškinimas.

,,Maršrutai yra pateikiami mūsų svetainėje pagal tai, kokią informaciją epidemiologinių tyrimų metu surenka mūsų specialistai", - teigia NVSC. 

Reaguojant į tai, norime atkreipti dėmesį, kad paskutiniai duomenys, kuriuose - sergančiųjų jonaviečių maršrutai yra tik apie 2020-ųjų metų  gegužės 30-ąją dieną.

Pavykus gauti duomenis apie naujausius maršrutus, kaip ir anksčiau, pasidalinsime jais su savo skaitytojais. 

Google Maps Street View nuotr.

Taip pat skaitykite: