Registrų centro interaktyvus žemėlapis „Koronaviruso (COVID-19) Lietuvoje statistika“ nurodo, kad lapkričio 10 dienos, 13 val. duomenimis, Jonavos rajone serga 198 asmenys (vakar Covid sirgo 188 jonaviečiai), pasveiko 48 (vakar buvo 46 pasveikusieji).

Nauji susirgimai fiksuoti įmonėje „Agrotransportas“,  Jonavos darželyje „Žilvitis“, kariuomenės daliniuose, Jonavos Greitosios medicinos pagalbos stoties (GMP) darbuotojams ir medikui, Achemos cechuose (Amoniakas, Sistematika), Jonavos senamiesčio gimnazijos mokytojai.  

Per visą pandemijos laikotarpį iki šiandienos, lapkričio 10 d., iš viso Jonavos rajone fiksuoti 246 atvejai, mirčių neregistruota.

Profilaktiniai tyrimai dėl koronaviruso (COVID-19) šią savaitę bus atliekami gydymo įstaigų darbuotojams ir praktiką atliekantiems studentams, gydymo įstaigų patalpose veikiančių vaistinių darbuotojams ir socialinės globos įstaigų darbuotojams.

Nuo penktadienio, kai pradėjo veikti koronaviruso (COVID-19) plitimui stabdyti skirta mobilioji programėlė KORONA STOP LT, ją jau spėjo parsisiųsti daugiau nei 57 tūkst. naudotojų, arba 2 proc. Lietuvos gyventojų. Programėlė fiksuoja galimą kontaktą su užsikrėtusiuoju koronavirusu, kontakto trukmę ir riziką ir taip įspėja gyventojus apie jiems galintį kilti pavojų.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: