Daugiausiai „Regitroje“ išduodama automatiškai eilės tvarka priskiriamų numerio ženklų. Tačiau yra dalis klientų, kurie savo automobilį nori paženklinti jiems patinkančia raidžių ir skaičių kombinacija. Ją būtent ir bus galima išsirinkti iš šiandien paskelbto sąrašo, kuris sudaromas abėcėlės tvarka ir atnaujinamas maždaug kas ketvirtį. 

Šį kartą bus galima rinktis iš 23 tūkst. raidžių ir skaičių kombinacijų. Su visu raidžių derinių sąrašu galite susipažinti žemiau: 

MEA, MEB, MEC, MED, MEE, MEF, MEG, MEH, MEI, MEY, MEJ, MEK, MEL, MEM, MEN, MEO, MEP, MER, MES, MET, MEU, MEV, MEZ. 

Paminėtina, jog naujomis serijomis pasipildys ir motociklams, mopedams, priekaboms  skirtų numerio ženklų sąrašas, kurių iš viso (įskaitant automobiliams skirtus) bus virš 49 tūkst. skirtingų derinių. 

Motociklams skirtų numerio ženklų sąrašas papildomas 7, mopedams - 12, o priekaboms - 18 naujų raidžių derinių. 

Pirmenybė – užsakantiems internetu 

Kaip ir įprastai, pirmiausia naujus numerio ženklų derinius bus galima rezervuoti internetu šiandien nuo 17 val. Tuo metu „Regitros“ padalinyje – kitą darbo dieną, t. y. ketvirtadienį. Daugiau informacijos apie numerio ženklų rezervaciją galima rasti „Regitros“ interneto svetainėje: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/numerio-zenklai/uzsisakyti-patinkancius-numerio-zenklus/rezervuoti-numatomus-gaminti-numerio-zenklus

Primename, kad rezervuotus numerio ženklus galima 12 mėnesių nemokamai saugoti „Regitros“ padalinyje arba iš karto jais paženklinti turimą automobilį. Pastaruoju atveju bus išduodamas naujas registracijos liudijimas, kuris kartu su naujais numerio ženklais bus pristatytas per kurjerį arba į artimiausią paštomatą.

"Regitra" inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: