Rugpjūčio 30-ąją portalą jonavoszinios.lt pasiekė kelios Lietavos g. 21 namo kiemo nuotraukos su aprašymu, kuriame šio namo gyventoja dėsto, su kokia problema susidūrė.

„Kreipiuosi tokiu reikalu: vykdant Lietavos gatvės rekonstrukciją, buvo sugadinta automobilių stovėjimo aikštelė prie Lietavos g. 21 namo. Ši aikštelė ne per seniausiai buvo sutvarkyta, išklota trinkelėmis, o dabar galas aikštelės kažkoks nesusipratimas, čia vadinasi ją sutvarkė ir paliko tokią. Gal galite kažkur pasidomėti, nes nežinia kur kreiptis šiuo klausimu, nes darbininkai nieko nežino“, - tuomet rašė susirūpinsi Lietavos 21-ojo namo gyventoja bei pridūrė, kad ne jai vienai atrodo, kad darbuotojai čia yra užbaigę visus darbus ir kiemas neva jau sutvarkytas.

Pirmasis taisymas po apgadinimo

Didžioji dalis rangovo sutarčių turi nurodymą, jog vykdant rekonstrukcijos darbus, sugadintą šalimais esančią infrastruktūrą būtina atstatyti taip, kaip buvo iki sugadinimo. Tačiau atsiųstose moters nuotraukose matosi, kad aikštelės sutvarkymas, švelniai tariant, nekoks, tad informacija perduota Jonavos seniūnijai.

Rugsėjo 5-ąją gautas Jonavos r. savivaldybės atstovo spaudai Evaldo Utyros atsakymas, kad gyventojų pastaba dėl Lietavos gatvės kieme atliekamų darbų buvo perduota rangovui, gautas pažadas į pastabą atsižvelgti.

Rugsėjo 7-ąją pakartotinai susisiekėme su Lietavos g. 21-ojo namo gyventoja ir pasiteiravome, ar pradėti kiemo atstatymo darbai.

„Lyg ir tvarkyta mačiau, kažkas daryta, bet.....taip kaip buvo, nesugebėjo sutvarkyt, tai net ir nežinau, bet gal geriau nors tiek“,- patikino gyventojai ir atsiuntė dar kelias jau antrą kartą tvarkyto kiemo nuotraukas. Jonavietė pridūrė, kad pakartotinis aikštelės sutvarkymas vis geriau, nei buvęs prieš tai.

Antrasis taisymas po pirmojo sutvarkymo 

Antrasis taisymas po pirmojo sutvarkymo 

Vienos didžiųjų Jonavos miesto Lietavos gatvės rekonstrukcijos darbus atlieka bendrovė „Kauno keliai“.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: