Baigėsi 2021-2022 metų Jonavos rajono salės futbolo pirmenybės, kuriose varžėsi septynios komandos. Jos visos žaidė vienu ratu, po kurio ir turėjo  paaiškėti nugalėtojas bei prizininkai. Visgi, šiose pirmenybėse vyko itin atkakli kova iki paskutinių rungtynių, nes net keturios ekipos pretendavo tapti nugalėtoja.

Paskutinieji susitikimai komandas surikiavo taip, kad nugalėtojui išaiškinti prireikė papildomų rungtynių. Pirmenybėse „Klevo“ komanda po permainingos kovos 3:2 įveikė „Tiki Taka“ ekipą, tačiau jos surinko po lygiai taškų ir sužaidė papildomas rungtynes.

Jonavos sporto arenoje vykusiame dvikovos pirmajame kėlinyje pasižymėti pavyko Arūnui Antanavičiui ir „Klevo“ komanda pirmą žengė žingsnį galutinės pergalės link. Tačiau po pertraukos viskas apvirto aukštyn kojom ir labai greitai susitikimo likimas tapo aiškus.

„Tiki Taka“ vieną po kito įmušė net keturis įvarčius. Po vieną pelnė rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Saulius Čepkauskas bei Dominykas Daunoravičius, vėliau dublį įsirašė Domantas Šašmurinas ir pastaroji ekipa ėmė pirmauti 4:1. Senjorų ekipą gelbėti ėmėsi vartininkas Irmantas Kovalenko, bet į jo tikslų smūgį atsakė Karolis Leonovičius ir „Tiki Taka“ šventė pergalę rezultatu 5:2 bei tapo salės futbolo pirmenybių nugalėtoja.

Po varžybų, Kūno kultūros ir sporto centro įsteigtus apdovanojimus teikė šios įstaigos darbuotoja, specialistė sportui ir renginiams Lina Diliūnienė. Geriausių žaidėjų prizai įteikti papildomų rungtynių komandų žaidėjams: Svajūnui Černiauskui („Klevas“) ir Lukui Čepkauskui („Tiki Taka“).

Nugalėtojų komandą „Tiki Taka“ atstovavo: Kristijonas Martinaitis, Karolis Leonovičius, Lukas Čepkauskas, Saulius Čepkauskas, Rolandas Čepkauskas, Domantas Šašmurinas, Dominykas Daunoravičius, Deividas Skaržauskas, Liutauras Autukas.