2021 m. kovo 12 - balandžio15 dienomis Jonavos vaikų lopšelyje-darželyje ,,Pakalnutė“ buvo organizuojama respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų darbų paroda  „Rieda margutis, žemelė bunda“.

Džiaugiamės, jog paroda sudomino ir pritraukė gausų pedagogų, tėvelių ir vaikučių būrį. Kasdien, nuo parodos paskelbimo dienos, sulaukdavome vaikų darbelių nuotraukų iš 16 Lietuvos rajonų ugdymo įstaigų. Grožėjomės originaliomis, spalvingomis, raštais ir ornamentais mirgančiomis Velykinių kiaušinių nuotraukomis. Dėkojame visiems parodos dalyviams už nuostabius darbus, puoselėjamas Velykų tradicijas, kūrybiškumą, fantaziją, naudojant įvairias medžiagas bei puošiant ugdymo erdves įvairiaspalviais margučiais.

Velykinių margučių parodą iškilmingai atidarė ir joje apsilankyti įstaigos tėvelius ir vaikus kvietė „Vėlykė“. Parodoje buvo eksponuojami darbai iš 37 ugdymo įstaigų, parodoje eksponuojami 92 darbai. Už parodos dalyviams dovanotą vaizdo medžiagą „Tradicinis margučių marginimas“ esame dėkingi nuolatiniams mūsų įstaigos socialiniams partneriams Jonavos kultūros centro krašto muziejui.

Respublikinė paroda „Rieda margutis, žemelė bunda“ eksponuojama lopšelio-darželio „Pakalnutė“ internetinėje svetainėje adresu: www.pakalnute.lt, bei įstaigos Facebook paskyroje.

 

 

Jonavos vaikų lopšelio – darželio „Pakalnutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja  Agnė Narkauskienė

 

Taip pat skaitykite: