Kodėl „Rieker“ batai tokie patogūs?

Visa paslaptis slypi aukštose technologijose, kurias šis gamintojas pasitelkia gamindamas savo batus. 

„Rieker“ batai naudoja „Antistress“ ir „Lighter“ technologijas, kurių specialūs gamyboje naudojami komponentai ir unikalūs konstrukcijos metodai užtikrina lengvumą ir patogumą. Lankstumo technologija užtikrina, kad „Rieker“ batai yra ypatingai lankstūs bei leidžia pėdoms laisvai judėti visą dieną nepriklausomai nuo tenkančio fizinio krūvio. Avalynė yra rankų darbo siuvimo, kuris užtikrina optimaliausią tinkamumą visiems laikams.

Gamintojo naudojama technologija erdvumui suteikia bato priekinės dalies formą, kurios dėka bato priekyje yra daugiau erdvės, o smūgio sulaikymo technologija amortizuoja ir palengvina sukibimą su paviršiumi. Kontakto su paviršiumi metu spaudimas paskirstomas visame pado plote išvengiant diskomforto vienoje vietoje.

Kuo ypatingi „Rieker“ aukštakulniai su „Caprice“ technologija?

Kiekviena moteris žino, ką reiškia išbūti visą dieną apsiavus aukštakulnius batelius. Pėdų skausmas, nuovargis, pereinantis į nugarą trukdo ne tik gerai jaustis, bet ir mažina darbingumą. Tačiau „Rieker“ naudojama „Caprice“ technologija padeda pajusti, ką reiškia vaikščioti tarsi ant debesų net dėvint aukštakulnius. Ši unikali technologija pagerina visas aukštakulnių batelių dalis, tam, kad neturėtumėte skaudančių pėdų. 

Natūrali kulno linkio technologija „RollTec“ naudojama gaminant kulnus. Ši kreivė palengvina natūralią žmogaus eiseną apsaugodama nugarą. Kulno viduje esantys amortizuojantys suslėgto oro vamzdeliai ir stabilizatoriai sumažina apkrovą stuburui, jo slanksteliams ir sąnariams iki 50%, todėl pėdos nepavargsta net ir įveikiant ilgus atstumus. Šie vamzdeliai gali būti įdėti į skirtingo aukščio kulnus. Rekomeduojama keičiant pakalą jos nenuimti ir sulyginus (kreiptis į batsiuvį) uždėti ant viršaus naują pakalą. Tokiu būdu išlaikysite ir toliau efektyviai veikiančią technologiją. 

Unikali bato pado ir priekio konstrukcija suteikia batui puikų lankstumą, o batų viduje įdėta speciali membrana su 300 pusrutulinių griovelių ir ventiliacinės akutės, atliekančios antibakterinę funkciją. Ši technologija veikia visapusiškai: apsaugo pėdą nuo drėgmės ir prakaito, masažuoja, skatindama kraujo apytaką ir apsaugodama nuo nuospaudų. 

Ar avint „Rieker“ batus reikalingos kojinės?

Kojinių pagrindinės funkcijos yra ne tik apsaugoti batus ir sugerti prakaitą, tačiau ir suteikti stiliaus jūsų avalynei. Spalvotos kojinės, kojinės su užrašais ar kojinės iš bambuko ir šilko suteiks papildomą sluoksnį ir pabrėš jūsų charakterį net dėvint paprasto dizaino batus. 

Užsakomasis straipsnis

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: