Šiandien gautas Rimkų PSPC filialo pacientės atsakas vicemerui Eugenijui Sabučiui į publikuotą straipsnį "Vėl gvildenamas Rimkų PSPC filialo perkėlimo klausimas"

...

Perskaičius vicemero E. Sabučio samprotavimus apie Rimkų  PSPC filialo perkėlimo galimybes, kilo daug klausimų. Teigiama, kad klausimas seniai žinomas, tai natūralu, kad norisi paklausti - tai kas tada buvo daroma, kad tas klausimas spręstųsi ??? Per minimą 17 metų laikotarpį, laisvų patalpų Rimkų mikrorajone tikrai buvo. Tai ir minimas buvęs darželis "Gandriukas" ir Darbo biržos pastatas. Įsikūrusios nevyriausybinės organizacijos gal galėtų ir nebūtinai Rimkų mikrorajone būti. Gal joms galima rasti patalpas ir kitur, pvz., pačioje savivaldybėje?

Pasižiūrėjus po straipsniu įkeltas nuotraukas, sunku net patikėti, kad įrengti buvusioje boilerinėje PSPC būtų reikalingos milžiniškos investicijos. Išoriškai  boilerinė atrodo žymiai geriau nei dabartinės nuomojamos patalpos. Neįgaliesiems patekti į dabar esančias patalpas galimybių nėra ir panašu, kad tos problemos niekas spręsti ir neketina. O ar tai reiškia, kad problemos nėra? Prie boilerinės padaryti neįgaliesiems pakilimo takelį - tikrai ne tūkstančius kainuojanti problema.

Teigiama, kad mašinų stovėjimo aikštelės nėra. O ar matė vicemeras, kokioje aikštelėje dabar pacientai stato savo mašinas? Kokia "prabanga" alsuoja dabartinis Rimkų filialas, manau, visi prisirašiusieji žino. Gal net ir vicemeras seniai žino. Tad rasti pinigų minimaliam įrengimui, kad ir iš papildomai surenkamų biudžeto lėšų, esant norui, tikriausiai, galima.

Pabaigai norėtųsi paprašyti ir palinkėti, kad Jonavos valdžia visą dėmesį ne vien išoriniam grožiui skirtų, bet kartais ir elementariais būtiniausiais žmonių poreikiais pasirūpintų. Ir nereikėtų tada gerb. vicemerui pasakoti savo "fantazijų", kad seniai viską žino ir nieko padaryti negali. 

Pagarbiai,

Rimkų PSPC pacientė

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: