Pirmadienio rungtynės Klaipėdoje daugeliui galėjo pasirodyti kaip eilinės 17-ojo „Betsafe-LKL“ turo rungtynės tarp „Neptūno“ ir „CBet“ komandų, tačiau jonaviečiams šis susitikimas reiškė kur kas daugiau nei vietos krepšininkams.

Iki šio susitikimo Jonavos krepšininkai sausio mėnesį buvo pralaimėję visus 4 susitikimus prieš mūsų šalyje tris lyderiaujančias ekipas: „Žalgirį“, „Rytą“ ir „Lietkabelį“. Nuotaikos komandoje buvo darbinės, o tokio emocinio proveržio, koks įvyko Švyturio arenoje, buvo sunku tikėtis.

Komanda šio sezono eigoje jau buvo susidūrusi su ne viena problema ir, atrodo, jau niekas pačių jonaviečių daugiau nustebinti negalėjo. Kelias dienas prieš rungtynes sunegalavo treneris Virginijus Šeškus, bet visa komanda tikėjosi, jog strategas pasijus geriau ir prisijungs prie komandos prieš rungtynes su „Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės kaimynais klaipėdiečiais. Taip nenutiko ir šį sezoną kaip individualių įgūdžių treneris pradėjęs Paulius Malašauskas debiutavo kaip vyriausiasis treneris ne prieš bet ką, o prieš buvusį Lietuvos rinktinės trenerį Dainių Adomaitį.

Apie pirmadienio rungtynių emocinį proveržį pakalbinome pastaruoju metu nesulaikomai rungtyniaujantį Emmanuel‘į Lecomte ir po ligos į rikiuotę sugrįžusį Edviną Šeškų.

- Šiandien buvo begalės priežasčių iškovoti pergalę: traumuoti žaidėjai, V. Šeškaus nebuvimas su komanda, Pauliaus pirmosios rungtynės, kapitono gimtadienis. Kas iškovojus pergalę jus džiugina labiausiai?

 „Prieš rungtynes gavau asmeninį impulsą rungtyniauti dar geriau, Laimio gimtadienis, Pauliaus debiutas, pirmosiomis minutėmis patirta Kahlil‘o trauma. Viskas taip susidėjo ir tada toks energijos gūsis atėjo ir buvo taip gera vėl rungtyniauti“, - vis dar užsivedęs šnekėjo Edvinas.

„Mes buvome labai laimingi iškovoję šią pergalę, nes mums trūko labai daug žmonių pradedant žaidėjais, užbaigiant treneriu. Suprantama, Kahlil‘o trauma rungtynių pradžioje irgi prisidėjo, bet, manau, kad aš labiausiai džiaugiausi dėl trenerio Pauliaus, nes tai jam buvo nepavydėtinos sąlygos debiutui. Jis buvo vienintelis treneris ir neturėjo asistentų, tačiau sugebėjo prisitaikyti ir pergalė tikrai skirta jam!” – pridėjo 29 naudingumo balus surinkęs gynėjas.

 - Trečiame ketvirtyje atrodė, jog komanda šiek tiek buvo sustojusi dėl pasikeitusios „Neptūno“ gynybos. Kaip patys tuo metu jautėtės aikštelėje?

 „ Kažkaip labai gerai Manu sužaidė tą kėlinį, nes jie buvo atsistoję ir zona, ir keitėsi, bet mes kažkaip labai gerai prisitaikėme, nepasimetėme prie visų jų gynybų ir Lecomte mus patraukė į priekį svarbiausiu metu“, – užtikrintai kalbėjo Šeškus.

„Aš visada kartojuosi, kad komandoje ne tik aš esu agresyvus, bet, kai visa komanda žaidžia aštriai, mes atrodome žymiai geriau. Visi turi savo roles, vieni užtikrintai atakuoja iš toli, kiti žaidėjai grumiasi arčiau krepšio ar veržiasi link jo ir, kai mes šitaip užtikrintai rungtyniaujame, jokia komanda mūsų nesustabdys. Kaip treneris rungtynių metu ir sakė, mums nėra didelio skirtumo ar „Neptūnas“ ginasi zona, ar asmenine gynyba, jeigu mes gerai dalinamės kamuoliu visada susikursime gerus metimus“, – pridėjo belgas.

- Tai buvo pirmoji pergalė prieš Klaipėdos „Neptūną“. Kiek emociškai ji svarbi?

 „Mes tiesiog sužaidėme taip kaip galime ir pamatėme, jog tai galime daryti nepavydėtinomis sąlygomis, neturėdami trenerio, kažkam iškritus iš rikiuotes. Bet aš asmeniškai manau, kad smagiausia dėl visų mūsų fanų, kurie žiūrėjo rungtynes ir savaitę pradėjo puikiai“, – laimingas buvo Edvinas.

„Manau, šios rungtynės parodė, kad žaisdami savo žaidimą galime įveikti visus. Šiandien taip pat kapitono gimtadienis ir jis mums visiems pastatė vakarienę. Manau, jog tai buvo puiki diena tiek Laimonui, tiek visai komandai, kuriai labai reikėjo tokių rungtynių emociškai“, – užbaigė įžaidėjas.

Jonaviečiai smagiai atšventė pergalę Klaipėdoje išmaudydami trenerį Paulių, skanaudami kapitono pastatytą vakarienę, tai buvo vakaras, kurio labai reikėjo visiems klubo nariams. Tokios rungtynės gali duoti labai gerą emocinį impulsą kovojant dėl kuo aukštesnės vietos reguliariajame „Betsafe-LKL“ sezone!

Tai buvo paskutinės rungtynės sausio mėnesį. Sekančias rungtynes „CBet“ krepšininkai žais tik vasario 5-ąją Kėdainiuose su vietos „Nevėžio-OPTIBET“ krepšininkais.

Vienintelė galimybė vasario mėnesį pamatyti Jonavos „CBet“  rungtyniaujančią namuose bus vasario 12 d. rungtynėse su Utenos „Uniclub Casino – Juventus“.

,,CBet" inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: