Šiandien, rugsėjo 23-ąją, apie 15 val., kelyje Kaunas – Jonava,  šalia įvažiavimo į "Ermitažą", susidūrė du automobiliai - "Škoda" ir " „Volkswagen“.

Susidūrimo gal ir nebūta stipraus, transporto priemonių įlenkimai - nežymus. Galimai nesilaikius saugaus atstumo, „Volkswagen“ stuktelėjo į  "Škoda" automobilio galą. Dažnai po tokių įvykių, vairuotojai užpildo eismo įvykio deklaracijas ir išsiskirsto savais keliais. Tačiau šiuo atveju – kiek kitaip.

Kaip pasakojo viena įvykio dalyvė, „Škoda“ keleivė, „Volkswagen“ automobilį vairavo vokiečių kalba kalbantis karys, kuris po įvykio slėpė ar nenorėjo atskleisti savo tapatybės, neprisistatė. Į įvykio vietą atvyko ne tik Jonavos r. komisariato policijos pareigūnai, tačiau susirinko nemenkas būrys karo policijos atstovų. Pasak liudininkės, daugiau kaip valandą nepavyko išsiaiškinti situacijos. 

Susidūrimas, įvykęs apie 15 val., eismą trikdė iki beveik 16 val. 30 min. Intensyviame kelyje, žiedinyje sankryžoje Plento gatvėje formavosi spūstys, buvo bandoma vairuotojų kantrybė. Tik po kurio laiko transporto priemonės buvo patrauktos nuo važiuojamosios dalies į „Ermitažo“ aikštelę, kurioje eismo įvykio dalyviai ir toliau bendravo su policijos pareigūnais.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: