Lietuvos nekilnojamojo turto rinkoje dygstant vis daugiau naujos statybos projektų, šios tendencijos neaplenkia ir Jonavos krašto. Jau dabar prasidėjo projekto „Gulbės slėnis“ statybos – 26 individualių namų kvartalo, išsiskiriančio plačiomis lauko erdvėmis.

Apie visiškai naują išskirtinį projektą Jonavoje pasakoja nekilnojamojo turto brokeriai Karolis Gradzevičius ir Mantas Mickūnas.

„Tai bene vienintelis toks naujos statybos projektas ne tik Jonavoje, bet ir visame Kauno regione, išsiskiriantis ypatingai erdviais sklypais. Sklypų plotas - ne mažiau 15 arų. Be erdvių sklypų, kvartalui taip pat priklauso ir privatus rekreacijai pritaikytas tvenkinys. Kvartalas bus uždaras, todėl patekimas į jį bus galimas tik pro šlagbaumą. Visai šalia yra Bazilionių miškas, tad galiu drąsiai teigti, jog puikios infrastruktūros ir gamtos harmonijos derinys ir daro šį projektą unikaliu“, – pasakoja projekto brokeris Karolis Gradzevičius.

Kvartalas yra už 500 metrų nuo Jonavos miesto ribos važiuojant link Šilų kaimo, todėl jame nebesijaus miesto šurmulio, bet tuo pačiu kvartalo gyventojai galės džiaugtis išvystyta infrastruktūra gyvenimui miesto ritmu tiek jaunoms, tiek vyresnio amžiaus šeimoms. Jonavos miesto centras taip pat pasiekiamas ranka – vos per 4 minutes automobiliu.

Trijų miegamųjų kambarių namai priklausys A+ energetinio efektyvumo klasei, turės dideles virtuvės su svetaine erdves bei stilingus keturšlaičius stogus. Namuose bus įvestos visos miesto komunikacijos su dujiniu šildymu. Erdviose terasose gyventojai galės mėgautis iš šalia esančio miško sklindančio oro gaiva. Projekto teritorijoje taip pat iškastas tvenkinys, kuriame gyventojai galės atsigaivinti šiltais vasaros vakarais.

Projektą prižiūri patikimas rangovas – UAB ,,Jonavos hidrotechnika“. Tai yra viena didžiausių įmonių Jonavoje, skaičiuojanti ne vieną dešimtį metų nuo įkūrimo. 

Pamatai pirmiems keturiems namams bus pradėti lieti jau iki kovo mėnesio pabaigos, o pirmojo etapo statybų pabaiga yra numatoma dar šį rudenį. Rezervuoti norimą namą galima jau dabar.

Užs.nr. 2021/03/04/01

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: