Portalo jonavoszinios.lt skaitytojai pastebėjo, kad šalia Joninių tvenkinio esančio takelio vyksta viešai dar neaptarti darbai - apie tai liudija kas kelis metrus matomi juodi ,,maišai". 

,,Vakar išėjau pasivaikščioti aplink tvenkinius ir pamačiau, kad prie vieno takelio sukabinti ar tai maišai, ar tiesiog plastikinė plėvelė. Taip pat vykdyti kasinėjimo darbai. Gal žinote, kas ten vyksta?", - teiravosi skaitytoja Stefanija. 

Atsakymo ilgai ieškoti nereikėjo - kaip skelbiama UAB ,,Jonavos paslaugos" ,,Facebook" paskyroje, tai - apšvietimo įrengimo darbų dalis.

,,Šiame take dažnai pasitaikydavo gedimų dėl nukrentančių šakų, kurios pažeisdavo laidus ir apšvietimas nebeveikdavo. Jau greitu metu šios problemos neliks – rekonstruojame tako apšvietimą, plečiame, kad neliktų neapšviestų ruožų, įrenginėjame naujus stulpus, šviestuvus ir klojame požeminę liniją, kurios dėka apšvietimas veiks kokybiškiau, o krentančios šakos nepažeis elektros laidų.

Jau greitai šis takas taps dar patrauklesnis ne tik šviesiu, bet ir tamsiu paros metu – su kokybišku bei nauju apšvieti", - rašo bendrovė.
 
Akcentuojama ir tai, kad Jonavos miesto takų apšvietimo tinklas bus plečiamas toliau.


Čia pat prisegtos ir Stefanijos minėtų ,,maišų" nuotraukos. Dalinamės jomis su savo skaitytojais. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: