Vakar, birželio 9-ąją, jau rašėme, kad Jonavos A. Kulviečio gatvėje automobilių eismas bus organizuojamas viena kryptimi. Grąžinti vienpusį eismą šioje gatvėje nusprendė savivaldybės Saugaus eismo komisija (SEK), atsižvelgusi į A. Kulviečio gatvės gyventojų apklausos rezultatus.

Dauguma savo nuomonę pareiškusių vietos gyventojų – 120 – pageidavo, kad jų gatvėje būtų grąžintas vienpusis automobilių eismas. 54 gyventojai pasisakė už tai, kad būtų paliktas eismas dviem kryptimis – taip buvo laikinai nustatyta P. Vaičiūno ir Žemaitės gatvių sankryžos rekonstrukcijos metu.

Ženklai, bylojantys apie vienpusį eismą – jau savo vietose, tačiau A. Kulviečio gatvėje tvyro šioks toks sąmyšis: jonaviečiai pastebi, kad dalis vairuotojų toliau važiuoja kaip dvipusiu keliu, kas sąlygoja ir pavojų automobiliams susidurti kaktomuša. 

Reaguojant į A. Kulviečio gatvės gyventojų pastabas, portalas jonavoszinios.lt šįryt stebėjo eismą minėtoje gatvėje. Suskaičiuota, kad per 10 minučių 7 vairuotojai važiavo prieš eismą, lyg jis vis dar būtų dvipusis.

Ar vairuotojai nemato ženklų ir važiuoja iš įpročio, ar nenori matyti - klausimas atviras, tačiau toks elgesys gali užtraukti piniginę baudą nuo 60 iki 90 eurų.

Vairuotojų prašoma atidumo! Situaciją stebės ir Jonavos rajono savivaldybės viešosios tvarkos skyrius. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: