Liepos 24 dieną į policiją kreipėsi jonavietė ir pranešė, kad apvogtas nuosavas namas. Anot moters, vagys apvogti namus galėjo maždaug per parą - nuo liepos 23-osios vakaro iki kitos dienos vakaro. Iš atviros verandos, esančios namo vidiniame kieme, pavogtos šešios kėdės ir kėdė-gultas. Nuostolis – 203 eurai.

Liepos 26-ąją sulaukta Pažangos gatvės gyventojo pranešimo. Iš nuosavo namo, į vidų įsibrovus per langą, pavogti trys auksiniai žiedai. Aukso dirbinių vyras pasigedo apie 14.30 val., sugrįžęs į namus. Nuostoliai dėl vagystės – 600 eurų. 

Liepos 26-ąją į policiją taip pat kreipėsi A.Kulviečio gatvės gyventoja. Apie 18.30 val., sugrįžusi į namus, moteris pastebėjo, kad dingo trys auksiniai žiedai, dantų karūnėlės ir pasas. Patirtą žalą jonavietė įvertino 500 eurų. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: