Jonavos rajono savivaldybė padės sudegusių Batėgalos senelių namų gyventojams surasti naujus namus. Taip sutarta savivaldybės administracijos inicijuotame pasitarime su privačius namus valdančios įstaigos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Socialinių paslaugų priežiūros departamento atstovais.

Senelių namus Batėgalos kaime valdančios bendrovės „Emerita“ vadovė susitikime informavo savivaldybę, kad įmonė kurį laiką negalės teikti paslaugų.

Batėgalos senelių namuose gyveno iš viso 9 jonaviečiai, 16 senjorų iš Kauno miesto, keli gyventojai buvo iš Kauno rajono, po vieną ar kelis – iš kitų savivaldybių, iš viso – 36 senjorai.

„Mūsų inicijuotame susitikime apsitarėme veiksmų planą, į kurį įeina ir mūsų savivaldybės pagalba koordinuojant veiksmus. Dabar pagrindinė užduotis –  išspręsti, kur apgyvendinti įstaigos globotinius.  Sutarta, kad pasikalbėsime su kitų savivaldybių atstovais ir seneliams bei jų artimiesiems bus pasiūlyta keletas šiai dienai įmanomų variantų, kur apsigyventi, iš kurių jie galės pasirinkti jiems priimtiniausią“,- sako Jonavos rajono mero pavaduotoja Birutė Gailienė.

Gaisras Jonavos rajone, Batėgalos kaime esančiuose privačiuose senelių namuose kilo pirmadienio vakarą, kaip manoma, nuo terasoje paliktų degančių žvakių.

Visi senelių namų gyventojai buvo išgelbėti, dvylikai iš jų prireikė Jonavos ligoninės medikų pagalbos.

Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius dėkoja visoms tarnyboms, operatyviai sureagavusioms į gaisrą, taip pat Batėgalos gyventojams ir visiems šalia buvusiems asmenims, kurie pirmieji pastebėjo gaisrą ir puolė gelbėti senjorų.

Jonavos rajono savivaldybės info. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: