Jonavos rajono savivaldybės vadovai pagerbė ir pasveikino sėkmingiausiai brandos egzaminus išlaikiusius Jonavos abiturientus, jų mokytojus ir tėvus.

Šiemet jonaviečiai gavo iš viso 15 „šimtukų“ – gerokai mažiau nei pernai. Manoma, kad tokius rezultatus lėmė karantinas ir nuotolinis mokymas.

Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokiniai gavo 11 „šimtukų“, J. Ralio gimnazistai – keturis „šimtukus“. Senamiesčio gimnazistės Viltė Mataraitė ir Guostė Kaleininkaitė „šimtukais“ išlaikė po du egzaminus.

Daugiausiai aukščiausių įvertinimų (5) mokiniams šiemet pavyko gauti už rusų kalbos egzaminą, tuo tarpu pernai daugiausiai „šimtukų“ (17) gimnazistai rinko už anglų kalbą.

Visus mokinių gautus „šimtukus“ rajono meras Mindaugas Sinkevičius trečiadienį pavertė eurais – moksleiviai apdovanoti tokios vertės dovanų čekiais.

„Dabar Jūsų laukia labai rimtas pasirinkimas, kur studijuoti. Mano patarimas – rinkitės patys, studijuokite ten, kur linksta jūsų širdis. Kad ir koks būtų jūsų pasirinkimas, mes jūsų visada lauksime sugrįžtant į Jonavą, nes gabių ir protingų žmonių visada reikia“, - sakė M. Sinkevičius.

Mero pavaduotoja Birutė Gailienė dėkojo mokinių tėvams ir mokytojams, kurių atkaklus darbas šiemet vainikuojamas geriausiais akademiniais rezultatais.

Atskirų savivaldybės vadovų padėkų nusipelnė abiejų gimnazijų vadovų pavaduotojai Marijona Malakauskienė ir Saulius Brazauskas, kurie šiemet buvo atsakingi už egzaminų organizavimą savo mokyklose.

Jonavos rajono savivaldybės inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: